Яніна Андрієва: «Камера – мій друг, сідаєш перед нею, і всі проблеми відразу ж відходять на другий план»

Телеканал СТБ

На телеканалі СТБ з'явилися нові обличчя. Тепер випуск програми «Вікна-новини» виходить з ведучою Яніною Андрієвою. Пропонуємо Вашій увазі коротку автобіографічну розповідь нашої ведучої
З дитинства я мріяла бути акторкою. У школі була активісткою, на всіх святах, КВК-ах безвідмовно виступала. Тому після школи дилем з вибором професії не було – лише Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого. Але батьки наполягли на іншому, і я вступила до Університету Культури і Мистецтв на факультет «Диктор і телеведуча ТБ». Про що наразі не шкодую.
На телебачення потрапила відразу ж після першого курсу. Спочатку працювала адміністратором, потім журналістом у музичній програмі, після асистентом режисера. В цей же час пробувала себе в різних амплуа. Шукала те, що до душі. Оскільки я людина непостійна, мене весь час беруть сумніви, що я займаюся не улюбленою справою. Тому я ходила на кастинги телеведучих, але все марно.
Ще я дуже люблю фотографуватися… Зробила чергове портфоліо і вирішила спробувати щастя в кіно. На цьому терені мені якось відразу поталанило, почали пропонувати ролі (епізоди в серіалах). Знімалася, раділа кожній ролі та набиралася навиків.

Телебачення – це добре, але мені чогось не вистачало. У кіно, деколи був застій, тому вирішила ще чимось себе зайняти. Вирішила, спіткати радіо-висоти. Ходила на кастинги радіо-діджеїв. Доходилась. Узяли мене на одну з радіостанцій. Думаю, ось і добре, від телевізійного пафосу трохи відпочину. Пропрацювавши два роки на станції, зрозуміла, все-таки нудно. Мені постійно потрібно бути у центрі увазі, показувати свої емоції. Знову почала ходити на кастинги ведучих.
Що ж до того, як я потрапила на СТБ, то просто виявилася в потрібному місці, в потрібний час. Прийшла на кастинг ведучих. Дивлюся, кожен намагається сподобатися камері: хто на шпагат сідати, хто ноги за голову закидає, хто намагається довести, що його мізки найсексуальніші… Я вийшла, представилась і сказала: «Хлопці, якщо у вас буде, хоч би вільна посада прибиральниці – подзвоніть». Мені й це буде приємно.
Потім випадково зустрічаю старого знайомого: «Слухай, а у нас тут кастінг ведучих на новині, спробуй?! Чим біс не жартує!» Коли б не той день, невідомо як би все було :)
До цих пір пробую себе в уранішньому прямому ефірі програми «Вікна-новині», читаючи випуск новин. І кожного разу це величезний вихід адреналіну, драйву, що допомагає відчувати себе бадьоро. Камера – мій друг, сідаєш перед нею, і всі проблеми відразу ж відходять на другий план. Камера виліковує, і говорить мені: «Не хвилюйся! Зараз ми зробимо забійний випуск, найкращий з усіх!». Я думаю, мене зрозуміють ті, хто пов'язаний з телебаченням. Адже телебачення – це наркотик, від якого дуже складно відмовитися.
Але все таки, про головну роль я досі мрію… Сподіваюся в Кончаловського або Міхалкова, колись для мене все-таки знайдеться роль. І вони скажуть: «Як довго ми шукали цю акторку». Даруйте, не сором’язлива :)
І трохи про себе
В житті буваю, як балакуча й усмішлива 24 години на добу, так само і мовчазна, і сумна. Мені постійно потрібні емоції, галасливі компанії. Ненавиджу самоту!!!
Своїми думками ділилася Яніна Андрієва