Надія Мейхер: «Зі спорту йти складніше, ніж із шоу-бізнесу»

Телеканал СТБ

Надія Мейхер, колишня вокалістка, групи «ВІА Гра» повертається на сцену з новою програмою і новим іміджем.

У свій короткочасний приїзд до Москви у справах вона встигла дати Glomu.Ru інтерв'ю і розповіла про свої творчі плани, ставлення до захисту тварин і вегетаріанства, Олімпіаді.
Коли виходить Ваш новий альбом? Яким він буде? Залицяльники чекають нових пісень: дворічне чекання позначається.
Маю для Вас приємну новину – альбомів буде декілька. Перший альбом вийде ближчим часом до Нового Року, він стане у певному сенсі подарунком до цього свята. Стилістично альбом буде фольковим. Так скалося, що в один період я стала багато слухати інтернаціональної музики з різних країн світу. Те, що робить Брегович, Кустуріца, група Gogol Bordello з ексцентричним вокалістом Євгенієм Гудзем, мені імпонує в творчому плані.
У музичному плані, альбом буде схожим на записи цих музикантів. У творчих планах не лише задіяти інструменти різних країн світу, але й записати декілька пісень іноземними мовами. Якими? Не хочу загадувати, але одну пісню французькою мовою ми вже записали.
А що з іншим альбомом?
Другий альбом вийде вже після Нового року, і він буде оперним, більш театральним за постановкою. Що стосується мелодійного ряду, то ми не будемо нічого кардинально змінювати, перемінами оперні партії дуже легко зіпсувати.
Запис проходить у Києві?

Так, у Києві. Допомагає домашня атмосфера, в першу чергу. По-друге, московський темпоритм дуже жорсткий, мені тут дуже важко. Для мене життя в Москві плине дуже швидко. Не можу сказати, що Київ моє місто, але мені там більш комфортно, і в Києві більш творча атмосфера, ніж у Москві.
Останнім часом дуже актуальна тема захисту тварин. Ви навіть брали участь з колегами Світланою Хоркіною, Сергієм Лазаревим та іншими відомими персонами у спеціальному фотопроекті «Перевтілення». Перед фотокамерою популярні люди перетворювалися за допомогою бодіарта в представників видів тварин, занесених в Червону книгу. Наскільки Вам цікава ця тема?
Я, в принципі, не проти вегетаріанства. Але мені складно оцінити проблему зсередини. Я не пробувала сама перейти на подібну дієту по-серйозному, їсти лише рибу або лише овочі, або зовсім виключити тваринні продукти з раціону. У моєму житті був період, коли я прочитала книгу одного американського автора, який дуже живописно та детально зобразив те, що трапляється з тваринами на бойнях і фермах, до того ж з психологічної точки зору.
Як моторошно тваринам, як вони кричать. Мене відвернуло на місяць від м'яса повністю. Але, знову ж таки, потрібно жити на цьому відчутті, потрібно до цього прийти.
Що стосується участі в подібних заходах, у мене особисто є свій проект. А саме ідея. Я давно замислююся над тим, щоб її здійснити. Мені дійсно цікаво відкрити людську сутність, на основі своїх внутрішніх крайнощів і тих станів, які є взагалі в людині.
Як самій знятися, так і спробувати зняти інших незвичайних людей, незвичайні стани. Хоч би ті, в яких ми боїмося собі зізнатися.

Знімати самостійно або з допомогою?
Я думаю, що краще поєднати обидва варіанти. Сама я не зможу зняти досить професійно. Але також вважаю, що свої ідеї краще втілювати самостійно. Якщо робитиму сама – то під чиїмсь професійним поглядом.
Ви так емоційно відповідаєте на запитання… Ви експансивні в житті?
Якщо відверто, так. Я – дуже жива людина.
А що надихає Вас на подібний прояв почуттів?
Як не дивно, але мене дуже сильно надихає стан самоти. Знаходячись на самоті в кімнаті, квартирі або особливо десь на природі, я дуже сильно надихаюся. Звичайно ж, надихає кохання до людини, кохання до чоловіка, кохання до жінки. Дуже надихає любов шанувальників. Вони молоді, чисті в своїх думках і бажаннях. Вони не заклопотані чварами, проблемами, тому висловлюють тобі все, що думають.
Ще одна актуальна нині тема – Олімпіада. Вболіваєте? Дивитесь, переживаєте?
Якщо, дивлячись телевізор, я потрапляю на трансляцію Олімпіади, то звичайно, дивлюсь. І я не просто вболіваю за якусь команду…
Зрозуміло, основні симпатії на стороні Росії та України, це одностайно, але перш за все я поважаю спортсменів, як особистостей. Це дуже жертовна професія. У шоу-бізнесі ти можеш собі дозволити поєднувати особисте життя з професійним, у спорті це просто нереально. Особливо у великому спорті, який орієнтований на рекорди. Ти просто віддаєшся повністю щоденним тренуванням.
Я дивлюся на них, і у мене серце розривається. Я уявляю – проходить деякий час, і людина йде зі спорту, і як важко цим людям, вони все життя віддали цій справі. Після того як вони покидають спорт, вони не знають, куди себе подіти, їм важко. З шоу-бізнесу йти легше.
Надія Олександрівна Мейхер – народилася 10 квітня 1982 в селі Збручивка Волочиського району в Хмельницької області в Україні. Співачка, телеведуча. Колишній соліст відомої російсько-української поп-группи «ВІА Гра». Вона покинула колектив на піке його популярності. На українському каналі СТБ Надія веде програму «Неймовірні Історії Кохання» . У 2006 році Надія взяла участь у проекті телеканалу 1+1 «Танці з зірками». Нині співачка готується до повернення на сцену з новою програмою і новим іміджем.
За матеріалами Stars.glavred.
MIGnews.com.ua