Шкільні історії від наших телеведучих

Телеканал СТБ

Сьогодні «1 вересня»! У цей святковий день ми вирішили довідатися у наших телеведучих цікаві історії з їхнього шкільного життя. Як і належить, своїми захопливими розповідями поділяться і «зразкові» учні, і «бешкетники» :)
У ролі школярів у нас: В'ячеслав Василюк, ведучий програми «Звана вечеря» і Тетяна Висоцька, телеведуча «Вікна-новини»
В'ячеслав Василюк, ведучий програми «Звана вечеря»
Про себе:
«Мав «тверду» четвірку. Поведінка була гарна. Був членом комсомольської організації школи».

Шкільні спогади:Я ходив у школу завжди чистим і охайним. Мама стежила за моєю охайністю. У нас був дуже суворий вчитель фізкультури і вимагав, щоб на заняття приходили у спортивній формі. І, як на зло, цього дня я забув спортивну форму вдома. Але я був у білих спортивних шортах і білій футболці, а в кросівках я ходив постійно. Головне, що одяг чистенький, накрохмалений, з відпрасованими стрілками. Уявіть собі, кінець жовтня. Шикуємося на вулиці. Всі майже в зимовому спортивному одязі і десь в середині щось біліє. Я себе відчував не дуже комфортно. З фізкультури мене вигнали, щоб не турбувати оточуючих, але двійку не поставили. Я тоді дуже пишався, що викрутився із складної ситуації. Ось так! :)
Тетяна Висоцька, ведуча програми «Вікна-новини»
Про себе:«Школу не люблю – мабуть, наш, радянський метод викладання не сприймаю – авторитарність не для мене. Любила гуманітарні науки, математика сильно кульгала» :)

Шкільні спогади:
Ученицею була бешкетною. Я все критикувала і була неслухняною, до того ж це почалося з першого класу. Я приносила щодня зауваження в щоденнику, одне з них – їла яблуко на уроці та відволікала сусідів. Потім мені це набридло, і в 2-му класі я вирішила спалити щоденник, в чому була викрита батьками. До кінця 9-го класу я заявила, що більше в школу ходити не буду.
Спантеличені батьки запропонували альтернативу – медичне училище. Семестрово-семінарне навчання було мені більше до душі, а по закінченню медучилища я вже достроково вступила в педуніверситет на факультет філології. Ось там я вже була як риба у воді, закінчила «гризти науку» магістром з рекомендацією вступу до аспірантури. Але оскільки наука не в шані в нашій молодій країні, життя і я розпорядилися інакше. :)
Єрмакова Наталя