Закохуватися з першого погляду

Телеканал СТБ

Надія Мейхер повертається на естраду. Співачка з'явиться у новому образі – протилежному тому, в якому виступала раніше. За лаштунками шоу-бізнесу жартують, що таким чином замість «ВіаГри» Надя запропонує чоловікам заспокійливе. А зірка впевнено прямує своїм дорогою. Вона завжди й у всьому покладається на власну інтуїцію і не програє.
Надія, ви як і раніше співатимете про кохання?
Звичайно! Про що ж ще?
Берете участь у створення композицій?
Обов'язково говорю, про що конкретно має бути пісня. Деколи розповідаю поетові про якісь особисті переживання. Це можуть бути і давні відчуття, і ті, які зачіпають серце лише на мить, але так, що хочеться їх оспівати.
Наприклад?

Ну, ні, без подробиць.
Добре, а неймовірні історії кохання окремих героїв програми вам близькі?
Так, безумовно. Але, знаєте, є і такі, чиї історії не сприймаєш серйозно, оскільки відчуваєш – вони вигадані. Особливо це стосується людей емоційних. Вони не просто можуть прикрасити якийсь випадок, а опишуть все так, немов на їх очах стався кінець світу.
А ви не втрачали розум від кохання?
З відчуттям, що мене не стане, якщо поруч не буде якоїсь людини, я не мала справу.

Ваша мати живе в Італії, і ви досить часто її відвідуєте. Як проводите час?
Мама живе у невеликому селі. Там чудова природа, тому ми любимо їздити в ліс, ще із задоволенням можемо посидіти у тихому ресторанчику. Я обожнюю їздити на велосипеді околицями.
Від гарячих італійців відбиватися доводитися?
О, в цьому плані вони дуже настирливі! Я помічаю на собі безліч чоловічих поглядів, і в мене складається враження, що там повно збочених людей. Обов'язково знаходиться кавалер, який постійно ходить за мною або намотує круги навколо будинку. Вони справжні цигани, дуже темпераментні. До речі, довгий час я думала, що іспанці такі ж. Але, виявилось, вони набагато спокійніші за італійців.
Не виникало бажання зав'язати стосунки з синьйором?
Навіщо мені це? Вони інші. Просто спілкуватися цікаво (у тому лише випадку, якщо італієць знає англійську). Я там з великим задоволенням знайомилася з жінками, наприклад, в якому-небудь салоні.

Говорили про чоловіків?
Не без того (сміється). Але не обмежувались лише цією темою.
Молодий чоловік, який претендує на вашу увагу, має витончено залицятися?
(Замислюється) Відверто кажучи, я відразу починаю відчувати потяг до чоловіка, і тоді виникають серйозні стосунки. Якщо ж при знайомстві спалаху немає, воно вже навряд чи з'явиться. А коли людина не подобається, які вже тут залицяння?
TV-Екран