Чого чекати от улюблених проектів у новому Сезоні. Частина 3

Телеканал СТБ

Під кінець серпня все відбувається досить хаотично: дехто поспішає скористатися щедрістю останнього літнього сонця й відпочити, а дехто напередодні осіннього робочого настрою розслаблюється в офісах останні два тижні. Напружено працюють лише ті, на кого покладена відповідальність здивувати, порадувати, вразити улюблених глядачів у новому Сезоні. Цього разу, під прицілом нашої з вами уваги інформаційна програма "Вікна" телеканала СТБ, а також нашумілий проект "Правила Життя".

Відносно довгоочікуваного осіннього Сезону ми поспілкувалися з виконавчим продюсером інформаційно-аналітичного департаменту Ольгою Кислою:

«У новому сезоні 2008 року у новинах відбудеться багато змін. Чимало з них стосуються лише технологічних питань, тому, можливо, не одразу будуть помічені глядачем. Але обов‘язково позначаться на нашій картинці. Мова йде про перехід на без касетне виробництво, нові цифрові камери з оптикою вищого класу (бродкаст), нові технології подачі відеоінформації.
Те, що одразу помітить глядач – це нова графіка та дизайн студії, в якій буде встановлена сучасна відеостіна для відображення різнопланової відеоінформації під час повідомлень ведучих. Такі стіни («BARCO») широко використовуються на телеканалах Європи, але вперше одна з них, буде інстальована в Україні. Нашими партнерами у цьому процесі є компанія, ведучий системний інтегратор складних комплексних рішень в Україні – «Літер». Ця відео стіна буде активно використовуватись для візуалізації усних повідомлень, та дасть можливість внести динаміку у дизайн.
У новому графічному оформленні відбудеться наочне об‘єднання бренду новин з брендом каналу. Ми будемо використовувати ті самі елементи, але інакше. «Вікна-новини» хочуть бути ближчими до сприйняття бренду СТБ. Сподіваюсь, у нас це вийде.
Основні ж принципи наших «Вікон», їх концепція, час виходу в етер залишаться без змін. Вони будуть такими ж цікавими, видовищними, глибокими, з іронією та підтекстом, і в них так само буде все набагато цікавіше»

Які сюрпризи чекають глядачів програми "Правила життя" поділився головний режисер проекту Максим Литвинов:

"Правила життя" у новому сезоні проникнуть крізь зачинені двері пологових будинків і розкажуть усю правду про стовбурні клітини; винайдуть формулу довголіття, яку отримали шість найстаріших жителів України; підкажуть, як знайти роботу й не стати жертвою шахраїв і начальників-самодурів; відкриють завісу у світ мертвих; зазирнуть у супермаркети й на ринки, щоб перевірити продукти харчування (м'ясо, рибу, молоко, напої), знайти в них ГМО й канцерогени. Так що, готуйтеся – "Правила життя" однозначно не розчарують"

Брусенко Валентина