Відпустка на СТБ!

Телеканал СТБ

Літо-час відпусток. Хочеться, хоч на невеликий відрізок часу відвернутися від буденних днів, які найчастіше заплановані на перед і потрапити в «інший вимір». Своїми враженнями про свій відпочинок поділяться керівник відділу бренд-маркетингу – Вікторія Волонтирець та директор департаменту розвитку мережі та філій – Геннадій Кизіма.
Вікторія Волонтирець була в багатьох країнах, але найбільш яскраві враження та незабутні спогади залишилися у неї після надзвичайної подорожі до Риму.

Рим – унікальне місто, в його межах знаходиться ціла самостійна держава – Ватикан. Це головний центр католицизму з великою кількістю католицьких церкв, створених кращими італійськими архітекторами та прикрашених роботами великих італійських художників і скульпторів.
«Два роки тому свою відпустка ми з товаришем вирішили провести в Римі.
Під час прогулянки Ватиканом, він сказав: «Нам обов'язково потрібно знайти замок, де у Дена Брауна мучили кардиналів». Найцікавіше, що ми його знайшли! Замок Сан-Анжело – це дійсно щось! Величезна кількість катакомб та підземних ходів, які, до речі, до цих пір не всі вивчено. Але зараз не про це.
Якби мене попросили розповісти про Рим в 9 словах, я б сказала: сосни, вино, Колізей, морозиво, дахи, дзвони, камені, музика, карта. До речі, з картою була пов'язана одна забавна історія. Вивчати місто ми вирішили на моторолері, їздили ми, їздили і заблукали. Тут, як на зло, почалася злива. Ми її успішно перечекали і вирішили звіритися з картою, щоб якось повернутися до цивілізації. І ось коли ми дістали її з кишені, вона прямо у нас в руках розповзлася на декілька шматочків. Добре, що поруч проїжджав автобус, що прямував до нашого готелю. І ми, уїхавши позаду автобусу, успішно повернулися.
А взагалі, Рим – це великий археологічний музей, який я б із задоволенням ще раз відвідала!»,
розповідає Вікторія Волонтирець.

Геннадій за три роки роботи на каналі був у відпустці лише 2 тижні, а з них один в Криму. Але Геннадій поділився своїми враженнями про країни, в яких він бував раніше.
«Емірати приголомшують розмахом свого будівництва, і термінами в яких вони збираються це все побудувати. І найголовніше, що ти їм віриш, що все це можливо.
Амстердам – кількістю велосипедистів в місті. Особливо приголомшують величезні (на тисячі місць) стоянки велосипедів. Це тихе, спокійне, утихомирююче своїми каналами місто. Взагалі, Нідерланди – країна, яка відвойовує у води кожен шматочок землі. Рівень землі там нижче за рівень моря. Це я все до того, що вся країна складається з маленьких квадратиків землі, між якими знаходяться канали з водою.

Коли ми сідали на літак в Амстердамі, то перше, що мене вразило – це кількість води під літаком. Сонячні промені відбивалися від неї і землі (суші) майже не було видно. А коли ми вилітали з країни, то спочатку літак дуже довго котився бетонним покриттям і я ненавмисно виглянув в ілюмінатор. Вразило побачене. В метрах 50-ти від літака проходило шосе з дуже жвавим рухом. Це було настільки незвичайно. А далі – ще цікавіше. Літак повертає на 90 градусів і по мосту проїжджає над цим шосе, каналом і ще одним шосе. Такого я не бачив ніде.

Лондон – кількість машин не менше чим у нас і ні єдиної пробки або аварії за весь час перебування в місті. Таке враження, що корінних англійців в ньому майже не залишилося.

Люди будь-яких національностей у величезних кількостях. Автомобілі на стоянці біля парламенту. Величезна кількість людей вечорами у всіх видах забігайлівок. Всі п'ють пиво. До того ж якщо місць за столиками вже немає, то просто стоять натовпами посеред барів. Клумби з квітами в грудні місяці та багато іншого»,розповідає Геннадій Кизіма
Поплавська Аліса