Концерт Пола Маккартні в Києві

Телеканал СТБ

14 червня легендарний Пол Маккартні на запрошення Віктора Пінчука дасть на київському Майдані свій перший в історії України «Independence concert». Ця унікальна акція дозволить різним людям зі всіх регіонів країни об’єднатися довкола ідей світу, любові та єдності – саме тих ідей, які несли світу Пол Маккартні і The Beatles.

Одна з асоціацій з «Бітлз» – це переповнені концертні зали, натовпи захоплених залицяльників, запаморочливі тиражі дисків. «Бітлз» – четверо ліверпульских парубків, що встали на чолі справжнього рок-відродження, яке почалося незабаром після їх перших записів. І ось один з солістів приїжджає до України!
Концерт побачать сотні тисяч людей на Майдані, з великих екранів на головних площах таких міст як: Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса і Львів. Транслюватиме концерт в прямому ефірі «Новий канал»

Участь у складанні програми концерту може взяти кожен із нас. Для цього досить скористатися сайтом http://beatlesinmylife.org.ua. На всіх його сторінках є розділ «Голосування», де представлені 43 пісні сера Пола. Ви можете проголосувати за один-два Ваші найулюбленіші твори, і 10 найпопулярніших композицій будуть виконані під час київського концерту. Ця ідея складання програми належить самому Маккартні!
Ви також можете виграти квиток до танцювального партеру. Треба лише розмістити на відеоблозі http://www.youtube.com/McCartneyInUA Вашу відеовідповідь на привітання сера Пола до українців – заспівати улюблену пісню «The Beatles», зробити внесок у пропаганду щастя, свободи, любові та миру в усьому світі.
Ви також можете взяти участь у конкурсі перекладів пісень «The Beatles» українською чи російською мовами, який проведуть Фонд Віктора Пінчука та програма «Підйом» на Новому каналі. Розміщуйте свої переклади до 8 червня у письмовому вигляді чи у вигляді аматорської відеозйомки на сторінці http://beatlesinmylife.org.ua/archives/category/translation-competition
Переможців конкурсу запросять у прямий ефір програми «Підйом» та на концерт Пола Макартні в Києві у фан-зону, розташовану біля самої сцени.

І нарешті Ви можете взяти участь у конкурсі історій «Бітлз» у моєму житті». Ваші спогади опублікують на сторінці http://beatlesinmylife.org.ua/archives/category/histories-competition, а п'ять найцікавіших з'являться на шпальтах газети «Факты». Їхні автори теж отримають запрошення у фан-зону на концерті Пола Маккартні.