Т/с «Чотири танкісти та собака»

Телеканал СТБ

Серія під назвою «Заміна» (польськ. «Zamiana»), розповідає про те, як пан Черешняк відправляє свого сина на війну. Томаш Черешняк – селянський син, сильний, але довірливий, потрапляє до складу екіпажа танка «Рудий» і знайомиться з його командиром Янеком і рештою хлопців. Польська земля майже звільнена, але війна продовжується. Чим обернеться для Томаша нове знайомство? І які перепони та пригоди на них чекають?

Серія під назвою «Берег моря» (польськ. «Brzeg morza») розповідає про те, як з боями радянсько-польські війська викидають фашистів з польської землі. Перед настанням сутінків гітлерівці провели сильний артилерійський і мінометний наліт і стрімкою контратакою відкинули назад танки і піхоту бригади, займаючою фольварк. Протягом двох нічних годин вони готувалися до нового штурму, а потім спільно з радянськими важкими танками і самохідною артилерією завдали удару і знову опанували фольварк. Вранці вони повинні були завдати удару з фольварка і вийти до берега моря. Остання лінія оборони ворога зламана, і «Рудий» стоїть на березі Балтійського моря. У цій серії Янек зустрічає отця, якого вже втратив надію вважати живим. Бойові дії і зустріч щастя, постійні спроби зв'язку і нерозуміння часу, обов'язкова бойова готовність і відповідальність не тільки за себе, але і за інших, прояв радості і бажання жити – все це надасть Вам можливість перенестися у атмосферу того часу і минулих дій.

Про серіал

До вашої уваги телевізійний серіал про пригоди екіпажа танку «RUDY» і пса Шарика. Цей серіал був рекордним з популярності у телеглядачів СРСР. Сформований польський екіпаж танку «RUDY» бере участь у військових операціях із звільнення території Польщі та країн Європи від німецько-фашистських загарбників.

Потрапляючи у всілякі історії, екіпаж завжди виходить із них з честю. Іскрометний гумор і неймовірні пригоди не залишать вас байдужими.

Історія польського хлопчини Янека Коса, що втратив свою сім'ю коли почалася друга світова війна, вступив в польську дивізію, яка формувалася в Радянському Союзі, і що пройшов всю війну до самого кінця – разом зі своїми бойовими товаришами, екіпажем танку на прізвисько «Рудий». Дружба, пригоди, легкий гумор, мелодраматична історія і романтична любов – що ще потрібно глядачеві? Та ще і розумниця-собака Шарик, нічим не гірше американською Лессі (яку теж показували нам якраз в ті роки). Серіал про танкістів та собаку був просто недзвичайно популярний в СРСР, навряд чи серед старшого покоління знайдеться хтось, хто його не знає.

Дивіться т/с «Чотири танкісти та собака» в середу, 16 квітня, о 15:00 на каналі СТБ.