«Звана вечеря. Адміральська година»

Телеканал СТБ

На цьому тижні в кулінарному шоу «Звана вечеря» зберуться творчі люди з різних сфер діяльності. У звичайному житті наші герої не раз перетиналися, чули один про одного з телевізору та читали в газетах, але не могли подумати, що колись зустрінуться за одним столом. Знайомтеся, світська левиця Ілона Радзивіл, поліграфолог Жаннетта Юріївна, хореограф латиноамериканських танців Віктор, письменниця Лада Лузіна і художник Геннадій Гутгарц.

Жаннетта Юріївна провідний фахівець поліграфу в Україні! За 10 років розкрила більше п'ятисот злочинів. Сама про себе говорить – «влучно стріляю і ніколи не промахуюсь». Трудову діяльність починала в МВС. Закінчила Харківський юридичний факультет. Вибрала саме цю професію, тому що з дитинства мріяла боротися зі злом. Разом з чоловіком Жаннетта очолює підприємство, яке займається безпекою населення. Обожнює природу та захоплюється садівництвом. Жаннетта пригостить учасників проекту стравами з назвою «Адміральська година», «Риба по-кубанськи» та «Робінзонада».

Смажена куряча печінка «Адміральська година»

Куряча печінка – 150гр
Кон'як – 25
Соняшникова олія – 30
Коріандр -1
Чорний перець – 1 сіль

Курячу печінку обсмажуємо з додаванням кон'яку та спецій до готовності. Викладаємо на тарілочку та прикрашаємо зеленню! Смачного!

Дивіться програму «Звана вечеря. Адміральська година» у вівторок, 15 квітня, о 18:10 на каналі СТБ.


Ви любите приймати гостей? Ви вмієте смачно готувати? Ви готові запросити до себе в гості 4 абсолютно незнайомі вам людини влаштувати для них незабутнє свято? Тоді напишіть нам про себе на адресу lisaya.m@stb.ua Можливо, саме вас побачать телеглядачі в найближчих випусках проекту «Звана вечеря»!