Т/с «Секретні матеріали. Варіант «Пайн-Блаф»

Телеканал СТБ

Сьогодні ввечері Малдер, працюючи під прикриттям, проникає в угруповання, що одержало доступ до смертельно небезпечної речовини!…

Скіннер, Скаллі, Малдер і декілька агентів ФБР беруть участь у таємній операції в парку Вашингтона, округ Колумбія. Мета операції: захопити Якоба Халі, члена збройного угруповання, розшукуваного за обвинуваченням у тероризмі. Поки Скіннер та Скаллі стежать за тим, що відбувається із припаркованого вагону, Малдер та агенти ФБР у цивільному одязі повільно беруть в кільце підозрюваного…

Дивіться т/с «Секретні матеріали. Варіант «Пайн-Блаф» у понеділок, 14 квітня, о 23:30 на СТБ.


«Секретні матеріали» стали чи не найпопулярнішим серіалом. Великий комерційний успіх фільму пояснюється як участю в зйомках зірок: Девіда Духовного та Джилліан Андерсон, так і темою серіалу – проявами позаземних цивілізацій та пошуками контактів із інопланетянами.

Серіал популяризував фрази:

Усе вмирає (Everything Dies)
Істина десь поруч… (The Truth is Out There) (інший переклад: «Істина десь там»)
Не довіряй нікому (Trust No 1)
Вір у неправду (Believe the Lie)
Я хочу вірити (I Want to Believe) – напис на плакаті з літаючою тарілкою в кабінеті Малдера.
Заперечувати все (Deny Everything)
Ніщо не зникає безвісти (Ei 'aaniigoo 'ahoot'e)
Вибачення – політика (Apology is Policy)

Більшість із наведених фраз є теглайнами до окремих епізодів серіалу. Головний теглайн «Істина десь поруч» супроводжує більшу частину епізодів, однак у деяких серіях він міняється.

Цікаві факти:

Телефон агента Фокса Малдера в серіалі – 555-0199. Такий самий номер телефону використовує у фільмі «Краса по-американськи» сім'я Бернемів. Такий самий телефон герой Аль Пачино залишає на автовідповідач Рассела Кроу у фільмі «Своя людина».

Географічна помилка: у багатьох епізодах ранніх сезонів персонажі пересуваються на автомобілях з номерами Британської Колумбії (провінція в Канаді).

http://ru.wikipedia.org/

Форум серіалу «Секретні матеріали» тут