Т/с «Секретні матеріали. Всі душі»

Телеканал СТБ

Сьогодні ввечері, після таємничої смерті дівчинки, до Скаллі по допомогу звертається священик!…

Отець Макку, священик, який заспокоював Скаллі під час її боротьби з раком, хрестить Дару Керноф, шістнадцятирічну розумово відсталу дівчинку, що прикута до інвалідного візка. Тієї таки ночі, під час грози, Дара знаходить сили стати на ноги й покинути свій будинок. Батько Дари, Ленс, розуміє, що щось не так і виходить за нею. Там він бачить, як Дара з підведеними вгору руками стає на коліна перед темною фігурою. Несподівано спалахують яскраві блискавки. Коли Ленс підбігає до своєї дочки, він розуміє, що вона мертва – її очі наче випалені з очниць…

Дивіться т/с «Секретні матеріали. Всі душі» у четвер, 10 квітня, о 23:45 на СТБ.


Дана Скаллі

Дана Скаллі народилася 23 лютого 1964 року в Маргарет і Вільяма Скаллі, дружного католицького сімейства ірландського походження. У неї був старший брат, названий на честь батька Вільямом, старша сестра Меліса, і молодший брат Чарльз (він не з'являється в серіалі). Батько Дани служив офіцером військово-морського флоту. Дитячі роки Дани проходили в Аннаполісі та Сан-Дієго. Її улюбленою книжкою був «Мобі Дик».

Вона здобула освіту в університеті Меріленда, який закінчила зі ступенем бакалавра з фізики. Дипломна робота Скаллі називалася «Парадокс близнюків» Ейнштейна: Нова інтерпретація». Після закінчення медичної школи вона була завербована до ФБР, причому робота в бюро їй подобалася, оскільки Скаллі відчувала, що вона може відзначитися в цій сфері. Перш ніж стати напарницею Фокса Малдера, вона працювала як фахівець із розтинів, часто стикаючись із випадками й жертвами в справах, що належать до «Секретних матеріалів».

http://ru.wikipedia.org/