«Навколо світу. Голландія. Бенін. Лаос»

Телеканал СТБ

Голландія
Ведучий програми «Навколо світу» Михайло Кожухов опановує всіма тонкощами виготовлення знаменитої голландської порцеляни. А також не всіма, однак більшістю, тонкощів голландського менталітету. Зокрема, він намагається зрозуміти, що ж це за країна, де вищі чини їздять на роботу на велосипеді, а не в розкішних машинах із блимавками. Тим паче, що розкішні машини в Голландії виготовляють, про що Михайло Кожухів також розповість глядачам.

Бенін. Королівство Дагомея
Андрій Понкратов у Беніні відвідує центр давнього королівства Дагомея. Він бачить королівський палац, сліди загадкових і страшних жертвоприношень і розповідає про те, як жили давні дагомейські королі та їхній двір. Дещо з минулого королівства Дагомея збереглося до наших днів. Це техніка лиття, з якою ведучий знайомиться просто на майдані перед королівським палацом.

Лаос
Ірина Пудова, подорожуючи Лаосом, зацікавилася шовком. Вона спостерігає за тим, як із шовкопряда виходить шовкова нитка, а з нитки – тканина. З усією розмаїтістю шовкових виробів Лаосу вона знайомиться на ринку в Луангпробанзі. Тут є шовковий одяг, шовкові сумки, шовкові іграшки й навіть шовкові книжки.

Дивіться «Навколо світу. Голландія. Бенін. Лаос» у середу, 9 квітня, о 17:00 на СТБ.