«Звана вечеря. Віагра по-українському»

Телеканал СТБ

Цього тижня кулінарну майстерність продемонструють люди цікавих і рідкісних професій. Лікар альтернативної медицини, травесті-актор, сомельє, дизайнер взуття та актриса театру ляльок. А от чиїх умінь та досвіду вистачить для перемоги та на які неординарні вчинки зважаться учасники для того, щоб стати першим, дивіться цього тижня у «Званій вечері»!

Понеділок обіцяє пройти під лозунгом у здорове тіло – здорову їжу. Адже господарем на першій званій вечері буде лікар альтернативної медицини Рем Олександрович. Уже понад 25 років ніхто не бачив Рема Олександровича за поїданням м’яса чи хоча б морозива. Сам не їсть і іншим не радить.

Тож ласувати гостям прийдеться вітамінізованими коктейлями під назвою «Фреш із мурашнику», «Герудасана» та «Віагра по-українському».

Пройдіть лікувальний курс разом із нами у «Званій вечері» в понеділок, 7 квітня, о 18.10 на СТБ.


Березовий сік «Фреш із мурашника»

Купити або зібрати березовий сік і налити в склянку. Перша страва готова!

Кисіль зі стевії «Герудасана»

Вода
Цикорій
Мед
Стевія

По столовій ложці всіх складових на літр води, змішати в міксері.

Овочевий коктейль «Віагра по-українському»

Помідор
Огірок
Буряк
Морква
Зелень
Кефір
Печериці
Яйця перепелині
Сир
Часник
Цибуля
Корінь селери
Баклажан
Капуста червона
Насіннячка соняшника сирі

Усі продукти в однакових пропорціях невеликим шматочкам закидаємо в потужний міксер. Перемелюємо до стану однорідної маси. До цього коктейлю хазяїн подасть і фруктовий коктейль, що складається з банана, грейпфрута, ківі, ананаса й кефіру. Приготовлено за такою самою технологією.

Смачного!

Повторення 8 квітня о 07:05 на СТБ.