«Звана вечеря. Запечений судак»

Телеканал СТБ

Новий тиждень і нові учасники в програмі «Звана вечеря». Вони тільки познайомилися, але вже встигли зійтися у битві думок і життєвих позицій. Хто виявиться сильнішим? У кого виявиться кращим не лише словниковий запас, а й приготовані страви?
Отже, цього тижня звання найкращого хазяїна намагатимуться завоювати працівник ЖЕКу, фахівець зі шлюборозлучних процесів, космоастролог, письменник і редактор чоловічого еротичного журналу.

У четвер гостей приймає Лала Панікарська – геній астрології. Цій справі вона присвятила все своє життя. Лала заявляє, що всі її прогнози здійснюються й вона може змінити чиєсь життя. Експеримент господарка проведе на гостях, яким складе особисті гороскопи!

Якщо ви шанувальник астрології, дивіться «Звану вечерю» у четвер, 3 квітня, о 18:10 на СТБ.
Лала приготує для гостей салат із телятиною «Парад планет», запечений судак «Риба у власній стихії» і десерт «Вузол удачі».
Запечений судак «Риба у власній стихії»
Риба – 500 г
Цибуля
Спеції
Листкове тісто – 500 г
Сир – 500 г
Зелень – 300 г
Приготування: на лист викладається цибуля, порізана кільцями. На неї риба, попередньо посолена й поперчена. Печемо до готовності.
На гарнір – листковий пиріг. Листкове тісто викладаємо на лист, усередину перетертий солоний сир, змішаний із зеленню, зверху знову закриває тістом і защипуємо краєчки. Перед випіканням тісто проколоти в кількох місцях виделкою.
Смачного!
Попередні програми «Звана вечеря»дивіться тут
Форум програми «Звана вечеря» тут
Повторення 4 квітня в 07:05 на СТБ.