«Навколо світу. Швеція. Перу. Таїланд»

Телеканал СТБ

Швеція. Йокмокк
Ведучий програми «Навколо світу» Михайло Кожухов відвідує саамський ярмарок у шведському містечку Йокмокк, розташованому на північному полярному колі. Він бере участь у перегонах на оленячих запряжках і йде в гості в справжній саамський дім.
Перу. Джунглі
Андрій Понкратов поринає у дикий і загадковий світ перуанських джунглів. Він селиться в бунгало, відгородженому від зовнішнього світу лише антимоскітною сіткою. Підвісними кладками він переміщається верхнім ярусом джунглів, а спустившись униз, ловить у річці Мадре-де-Дьос рідкісну рибу, що вміє ходити.
Таїланд. Банкок
Ірина Пудова подорожує столицею Таїланду Банкоком громадським транспортом. Глядач дізнається, чим тук-тук відрізняється від мото-таксі та чи зручно користуватися метро в азіатському мегаполісі. Познайомившись із водієм, Ірина прямує перекусити в його улюблену забігайлівку. І варто бачити, з яким задоволенням вона поїдає місцевий делікатес – тарганів і коників.
Дивіться «Навколо світу. Швеція. Перу. Таїланд» у четвер, 3 квітня, о 17:00 на СТБ.


Визначні пам'ятки Банкока

В умовах швидкого індустріального розвитку, Банкокові вдається зберегти свою культурну спадщину на дуже високому рівні. Дахи, що здіймаються в небо, блискучі шпилі Великого Палацу та численних міських храмів, таких як Храм Смарагдового Будди, Храм Зорі та інші окраси – все це постає перед гістьми міста картиною середньовічного, східного чуда.

У Банкоку налічується понад чотириста храмів, кожен з яких по-своєму привабливий. Відкриває список визначних пам'яток Храм Смарагдового Будди, в якому зберігається державна святиня. Ват Райбонит відрізняється надзвичайним дизайном і оформленням, а Ват Суванкарам приваблює гарними малюнками. Те саме можна сказати й про музеї. Національний музей просто чудовий, однак не менше вражають будинок Джима Томпсона, палац Віманмек і Ванг Суан Паккад, що зберігають прекрасні художні колекції.
www.otpusk.com