«Звана вечеря. Тушкована курка з ананасом»

Телеканал СТБ

Новий тиждень і нові учасники в програмі «Звана вечеря». Вони тільки познайомилися, але вже встигли зійтися у битві думок і життєвих позицій. Хто виявиться сильнішим? У кого виявиться кращим не лише словниковий запас, а й приготовані страви?

Отже, цього тижня звання найкращого хазяїна намагатимуться завоювати працівник ЖЕКу, фахівець із розлучних процесів, космоастролог, письменник і редактор чоловічого еротичного журналу.

У середу гостей прийматиме фахівець із розлучних процесів Інна. Вона так захоплена роботою, що й не зауважила, як сама розлучилася з чоловіком. Упевнена, якщо стосунки не складаються, терпіти один одного не обов'язково. Подивимося, чи погодяться з нею інші учасники й чи зможе дівчина, котра практично не куховарить, смачно нагодувати своїх гостей?

Дивіться «Звану вечерю» у середу, 2 квітня, о 18:10 на СТБ.
Інна приготує салат із овочів «Жіноче підступництво», тушковану курку з ананасом «Птах щастя» і фруктовий торт «Іронія Джоконди».
Тушкована курка з ананасом «Птах щастя»
Куряче філе – 500 г
Гриби – 300 г
Ананаси консервовані – 300 г
Сметана
Спеції
Цибуля
Куряче філе нарізаємо скибочками й трошки обсмажуємо. Окремо обсмажуємо гриби. Складаємо куряче філе в каструлю, додаємо гриби й ананаси. Слід додати трошки бульйону та сметани. Сіль і спеції за смаком. Тушкувати до готовності.
Смачного!
Попередні програми «Звана вечеря»дивіться тут
Форум програми «Звана вечеря» тут
Повторення 3 квітня о 07:05 на СТБ.