«Навколо світу. Нідерланди. Бенін. Марокко»

Телеканал СТБ

Нідерланди
Ведучий програми «Навколо світу» Михайло Кожухов вирушає в найквітучішу країну світу – Нідерланди. Він спостерігає за тим, як тут вирощують тюльпани, саджає квіткові цибулини, сортує квіти та відвідує найбільший у світі квітковий аукціон.
Бенін
Андрій Понкратов на ринку бенінського міста Котону виявляє величезну кількість різноманітних фетишів. У Беніні, де практично всі вдаються до допомоги жреців культу Вуду для вирішення своїх проблем, сушений хамелеон, череп крокодила або фетиш із людського волосся та крові – річ у господарстві так само необхідна, як у нас, скажімо, аспірин.
Марокко
Ірина Пудова вичиняє шкіри в ремісничому марокканському місті – Фесі. Феські шкіри знамениті на весь світ і вичиняти їх було б не так і складно, якби не надзвичайний сморід, що супроводжує цей процес. Однак ведуча програми «Навколо світу» мужньо долає свою відразу й у результаті в нагороду одержує пару чудових шкіряних капців – національні марокканські бабуші.
Дивіться «Навколо світу. Нідерланди. Бенін. Марокко» у середу, 2 квітня, о 17:00 на СТБ.


Бенін
Республіка Бенін, держава в Західній Африці. Територія країни пролягає в меридіональному напрямку від узбережжя Гвінейської затоки вглиб материка на 670 км. Межує на заході з Того, на північно-заході – з Буркіна-Фасо, на півночі – з Нігером, на сході – з Нігерією.

Територія Беніну ділиться на чотири субширотних фізико-географічні пояси. Уздовж берега простирається плоска піщана низовина завширшки від 1,5 до 5 км. За нею йде система лагун і боліт, які поступово заносяться мулом і піском. Дві лагуни – Нокуе й Ахеме – мають вихід до моря. Далі на північ розкинулося плато заввишки 200-400 м, де переважають рідкостійні ліси й савани. Місцями трапляються низькі останцеві гори, а також субширотні зниження, зайняті болотами. Усі ці пояси разом і є Нижнім Беніном, що дренується річками Моно й Веме, які течуть із півночі на південь і впадають у Гвінейську затоку. Північну частину країни – Верхній Бенін – займає плато заввишки понад 500 м, що складається з гранітів й гнейсів. У його північно-західній частині виділяються низькі лісисті гори Атакора, витягнуті з південно-заходу на північний схід. У цих горах найвища точка країни – 681 м над р.м. Північну частину плато дренують річки Аліборі, Мекру, Сота та інші притоки р. Нігер. Остання утворює державний кордон на північному сході країни. Більша частина Верхнього Беніну вкрита саванами.
www.otpusk.com

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити сайт -
поставте 3 чесних галочки:

1. Я готовий щомісяця платити за доступ до сайту без реклами:

2.

3. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля