«Слідство вели з Леонідом Каневським. Пан отруйник»

Телеканал СТБ

1991-й рік. У Москві від сердечного нападу несподівано помирає молодий кооператор. Слідом за цим від тієї таки недуги настає загадкова смерть лікаря, який намагався врятувати підприємця. А згодом за загадкових таки обставин зникає вдова загиблого комерсанта.

Немає ніяких доказів, ніяких підстав для порушення кримінальної справи. Є лише підозра молодого оперативника: сталося продумане вбивство. Мине чимало часу, перш ніж буде розгадана таємниця неймовірної зради та жахливої помсти, яку довго зберігали учасники цієї дивної справи.

Дивіться «Слідство вели з Леонідом Каневським. Пан отруйник» у среду, 2 квітня, о 20:20 на СТБ.


Про програму «Слідство вели»…

Ці кримінальні справи лунали на весь Радянський Союз. За ними були написані романи й зняті художні фільми. Їхні фігуранти — мільйонери епохи соціалізму, хитромудрі злодії, професійні грабіжники й валютники. Вони кинули виклик радянському суспільству. Виклик прийняли найкращі сищики країни. У них не було комп'ютерів, стільникового зв'язку й бійців ЗМОПу. Однак це не заважало вершитися правосуддю. Банда «Чорна кішка», справа банди радянських гангстерів кінця 60-х років, прозваних «Фантомасами», захоплива історія злодія Леоніда Пантелєєва, «вільного художника-грабіжника» — ці випадки ввійшли в історію вітчизняної криміналістики.

Однак головна мета серіалу — не просто розповісти про злочини та зловмисників радянських часів, а показати минулу епоху так, щоб молоді глядачі змогли відчути її дух, а старші глядачі — ностальгію за минулим.

Ведучий програми — заслужений артист Росії Леонід Каневський. Він народився 2 травня 1939 року в Києві. З дитинства мріяв стати артистом, тому в сімнадцятирічному віці поїхав до Москви, де поступив у Театральне училище імені Б. В. Щукина. Був актором Московського театру імені Ленінського комсомолу, Московського театру на Малій Бронній. Знявся більш ніж у сорока фільмах. Серед них — «Діамантова рука», «Земля, до запитання», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Полуденний злодій», «Потерпілі претензій не мають» та інші. Популярність Каневському принесла роль майора Томина в телевізійному серіалі «Слідство ведуть ЗнаТоКи». Зараз Каневський виступає в ролі ведучого документального серіалу «Слідство вели…».

http://promo.ntv.ru/