«Приватні історії. Олександр Збруєв»

Телеканал СТБ

«Приватні історії» — єдина програма, що позиціонує себе як найрозумніша серед гламурних і найгламурніша серед розумних. Це авторський проект Оксани Барковської, що розповідає про різні події в житті людей, яких називають «зірками».
«Приватні історії» — не просто банальна послідовність підводок і сюжетів, це радше маленькі фільми, де є своя внутрішня драматургія, де герой і його історія розкриваються незвичними методами й засобами, які відрізняються від штампів і кліше, що стали звичними в багатьох аналогічних телеформатах. Програма максимально адаптована для сьогоднішнього глядача, який хоче одержувати інформацію про події тут і зараз. Разом із певними позачасовими сюжетами в передачі буде дайджест новин, історія тижня, розповіді про майбутні театральні й кінопрем’єри, одне слово, усе про наймодніше й найцікавіше навколо нас.
Оксана Барковська: «Ми показуємо своїм глядачам не просто розтиражований імідж тієї чи іншої «зірки», до якого всі давно звикли, не блискучу мішуру, що є у більшості «гламурних» журналів, мова йде про людську особистість. Наш «зірковий» герой – така сама людина, як усі ми, у нього теж є кохання, він також страждає, ревнує, метушиться, помиляється, шукає вихід зі скрутної ситуації, долає себе й іде до поставленої мети. Тому програма й називається «Приватні історії». Він кумир мільйонів, бо завдяки певним обставинам і особистісним характеристикам він гідний бути цим кумиром».
Дивіться «Приватні історії. Олександр Збруєв» у вівторок, 1 квітня, о 10:50 на СТБ.


Олександр Збруєв
Народився 31.03.1938, Москва
Народний артист РРФСР (1989)
Приз за найкращу чоловічу роль на "Кінотаврі-93" (за фільм "Ти в мене одна")
Кавалер Ордена Пошани (1997, до ювілею Ленкому)
Лауреат Державної премії РФ (2003)

Народився в Москві, на Арбаті. Його батько був великим керівником і обіймав пост заступника наркома зв'язку. Мати походила з адвокатської сім'ї, мала акторську освіту й на момент народження сина працювала на кінофабриці імені Чайковського.
Наприкінці 1937 року, після повернення зі службового відрядження до Америки, батька заарештували як "ворога народу". Суд над ним тривав лише 15 хвилин, і вирок був стислий: розстріл. Отже, свого батька Олександр Збруєв живим вже не застав. Незабаром їх із матір’ю як членів сім'ї "ворога народу" заарештували і етапом відправили на п'ять років у виправно-трудовий табір під Рибинськом.
Однак доля була до них прихильна. Табірне начальство пожаліло молоду жінку з немовлям на руках і замінило табір засланням. Там вони прожили до 1943 року, після чого їм дозволили повернутися до Москви.
Вони повернулися на рідній Арбат, в квартиру, в якій народився Саша. Серед місцевої шпани Збруєв був авторитетом, попри те, що за роками був наймолодшим. Кличка у нього тоді була відповідна до походження – Інтелігент. Коли їхня зграя йшла Арбатом, вся навколишня дітвора розбігалася на всі боки. Битися ці хлоп'ята вміли й дуже любили.

Улітку 1958 року, у супроводі своїх дворових друзів, Сашко прийшов до дверей Театрального училища імені Щукина. Іспити складав з таким ентузіазмом і азартом, що його прийняли з першого заходу. Курсом тоді керував знаменитий Володимир Етуш!..
video.iv-fr.net