«Звана вечеря. Форель із дерунами»

Телеканал СТБ

Новий тиждень і нові учасники в програмі «Звана вечеря». Вони тільки познайомилися, але вже встигли зійтися у двобої думок і життєвих позицій. Хто виявиться сильнішим? У кого виявиться кращим не лише словниковий запас, а й приготовлені страви?

Отже, цього тижня звання найкращого хазяїна намагатимуться завоювати працівник ЖЕКу, фахівець зі шлюборозлучних процесів, космоастролог, письменник і редактор чоловічого еротичного журналу.

Світлана Кулик справжня хоронителька домівки, вона й відкриє кулінарний парад. Серед співробітників Світлана відома своїми надзвичайно смачними стравами та гарним голосом. Чи насолодяться гості, яких вона ще жодного разу не бачила, кухнею та піснями в її виконанні?

Дивіться «Звану вечерю» у понеділок, 31 березня, о 18:10 на СТБ.
Для своїх гостей Світлана приготує салат із сиром фета «Радість сантехника», форель із дерунами «Королева ЖЕКу» і вареники із сиром і мармеладом!
Форель із дерунами «Королева ЖЕКу»
Форель – 500 г
Картопля – 300 г
Борошно – 2 ст.л.
Яйця – 2 шт.
Лимон
Олія
Стейки із форелі обваляти в борошні й присмажити на олії. Для дерунів потрібно картоплю натерти на великій тертці, змішати з борошном і яйцями до однорідної маси. Смажити до золотавої скоринки. Риба із дерунами подається на стіл на листах салату з овочами.
Смачного!
Повторення 1 квітня о 07:05 на СТБ.
Попередні програми «Звана вечеря»дивіться тут
Форум програми «Звана вечеря» тут