«Навколо світу. Ємен. Перу. Лаос»

Телеканал СТБ

Ємен. Ходейда
Ведучий програми «Навколо світу» Михайло Кожухов і далі подорожує Єменом. У приморському місті Ходейда він гуляє по місцевому ринку, де всюди валяються акули – головна здобич місцевих рибалок. Михайло Кожухов учиться готувати особливу страву – рибу з коржем, і знайомиться із ткачами, які тчуть національний єменський одяг – спідницю для чоловіків.
Перу. Куско
Андрій Понкратов знайомить глядачів із історією корінного населення Перу – інків. Він оглядає Куско – давню столицю інків, багату на історичні пам'ятки, куштує листя коки – стимулятор, який вживали на території Перу із давніх часів, і намагається спіймати й осідлати ламу, улюблену свійську тварину інків, приручену задовго до приходу європейців в Америку.
Лаос
Ірина Пудова в Лаосі допомагає ліквідувати снаряди, що залишилися із часів війни США з В'єтнамом. Хоча офіційно на території Лаосу війна не велася, але тут проходила тропа Хо Ші Міна й американські ВПС бомбили її, незважаючи на те, по який бік кордону падали бомби. Ірина Пудова стає свідком того, як снаряд, що не розірвався, знаходять у городі будинку, де живе багатодітна сім'я.
Дивіться «Навколо світу. Ємен. Перу. Лаос» у четвер, 27 березня, о 17:00 на СТБ.


Лаос

Лаос – це найменш розвинена й найбільш загадкова країна із трьох колишніх французьких колоній Індокитаю.

Руйнівний вплив колоніального поневолення, міжусобні конфлікти й догматичний соціалізм, зрештою, поставили країну на коліна в 70-х роках, і майже 10 % населення емігрувало.

Нині, після майже двох десятиліть ізоляції від навколишнього світу, ця малонаселена країна, що не має виходу до моря, переживає період миру й благополуччя, стабілізує свої політичні й економічні структури та дозволяє в'їзд іноземним туристам, хоча й у обмежених кількостях, через слабко розвинену інфраструктуру.
www.otpusk.com