«Звана вечеря. Креветковий коктейль»

Телеканал СТБ

Цього тижня найсильніші учасники «Званої вечері» зберуться знову, аби довести свою гостинність і нагодувати гостей кулінарними шедеврами. Колись їх уже визнали найкращими, та на цьому вони не зупинилися. Отже, з нами знову метросексуал Стас, хостес-адміністратор Тетяна, шеф-кухар Сергій, фотомодель Марина та пластичний хірург Максим.

У четвер гостей до себе запросила фотомодель Марина. Після участі в проекті «Звана вечеря» Марина зрозуміла, що хоче бути аж ніяк не консультантом ювелірних виробів. Вона переглянула свої погляди на життя й вирішила зайнятися своїм бізнесом, що буде пов'язаний із декоративними шкурами. Марина готує для учасників програми вечір нагород. За які номінації вона дасть «Оскар» Сергієві, Стасові, Тетяні й Максиму?
Дивіться «Звану вечерю» у четвер, 20 березня, о 18:10 на СТБ.
Креветковий коктейль «Увага, ми в ефірі»
Креветки – 150 г (3-х видів)
Апельсин – 250 г
Памела – 300 г
Цедра – 3 г
Майонез «Хелманс» – 40 г
Гірчиця діжонська – 20 г
Салат – 20 г
Оливкова олія – 30 г
Часник – 3 г
Приготування:
Креветки обсмажуємо на оливковій олії із часником, заправляємо майонезом із додаванням гірчиці, апельсинного фрешу й цедри лимона, викладаємо на памелу із салатом, декоруємо гілочкою кропу.
Смачного!
Повторення 21 березня о 07:05 на СТБ.
У п’ятницю, 21 березня, о 15:00 на форумі СТБ – он-лайн спілкування з ведучим програми «Звана вечеря» В'ячеславом Василюком . Питання можете ставити тут!
Попередні програми «Звана вечеря»дивіться тут
Форум програми «Звана вечеря» тут