«Звана вечеря. Молоде ягня з овочами «Ягдташ»

Телеканал СТБ

Цього тижня найсильніші учасники «Званої вечері» зберуться знову, аби довести свою гостинність і нагодувати гостей кулінарними шедеврами. Колись їх уже визнали найкращими, та на цьому вони не зупинилися. Отже, з нами знову метросексуал Стас, хостес-адміністратор Тетяна, шеф-кухар Сергій, фотомодель Марина та пластичний хірург Максим.

У середу четвірка збереться в шеф-кухаря Сергія. Минулого разу Сергій улаштував у себе вдома шапіто. А тепер він втілився у справжнього мисливця! Шкури тварин, опудала й рушниці створять атмосферу мисливського будиночка. От тільки як почуватимуться серед такого декору гості?

Неодмінно подивіться «Звану вечерю» у середу, 19 березня, о 18:10 на СТБ, і ви про все дізнаєтеся!
Молоде ягня з овочами «Ягдташ»
Каре ягняти – 250 г
Розмарин – 1 г
Чебрець – 1 г
Кмин – 1 г
Баклажан – 30 г
Цукіні – 30 г
Капуста броколі – 30 г
Брюссельська капуста – 30 г
Помідори – 30 г
Оливкова олія – 30 г
Спеції – 3 г
Зелень – 5 г
Мед – 60 г
Приготування: ягня обсмажуємо до золотавої скоринки, доводимо до готовності в духовці, попередньо приправити кмином. Овочі обсмажуємо на оливковій олії з додаванням меду, тушкувати овочі треба впродовж 10 хвилин. Перед подаванням декоруємо гілочкою розмарину й чебрецю.
Смачного!
Повторення 20 березня о 07:05 на СТБ.
У п’ятницю, 21 березня, о 15:00 на форумі СТБ – он-лайн спілкування з ведучим програми «Звана вечеря» В'ячеславом Василюком . Питання можете ставити тут!
Попередні програми «Звана вечеря»дивіться тут
Форум програми «Звана вечеря» тут