«Навколо світу. Малайзія»

Телеканал СТБ

Ємен. Сану
Ведучий програми «Навколо світу» Михайло Кожухов вирушає до столиці Ємену Сани. Там він гуляє старим містом, що практично все – один великий ринок, і знайомиться із ремісниками. Вони виготовляють свій товар там, де й торгують, і Михайло Кожухов не проґавить нагоди долучитися до секретів майстерності, він учиться робити традиційний єменський кинджал – джамбію.
Австрія. Зальцбург
Андрій Понкратов на різдвяному ярмарку в австрійському місті Зальцбурзі перетворюється на Діда Мороза й уливається в юрбу Санта-Клаусів. Так він сприяє культурному обміну між Росією й Австрією. Андрій розповідає про європейські різдвяні традиції, про те, які подарунки й чому дарують тут на Різдво.
Малайзія. Театр тіней
В Ірини Пудової теж святковий настрій. Вона йде в малайзійський традиційний театр тіней. Для того, щоб цілком зануритися в атмосферу театру, Ірина не просто дивиться виставу, вона знайомиться із акторами, учиться робити ляльок і навіть бере участь у спектаклі. Чому зазвичай присвячені вистави театру тіней – ви дізнаєтеся із сюжету Ірини Пудової.
Дивіться «Навколо світу. Малайзія» у четвер, 20 березня, о 17:00 на СТБ.


Малайзія

Малайзія лежить в самісінькому центрі Південно-Східної Азії, майже досягаючи екватора на півдні, і складається із 13 султанатів, з них 2 – на острові Борнео.

Населення Малайзії перевищує 22 млн. людей і налічує понад 60 різних етнічних груп, найчисленніші з яких – малайці, китайці та індуси. Поряд із ісламом (офіційною релігією) вільно сповідують буддизм, християнство, індуїзм. Попри розбіжності в релігії, культурі, традиціях і трибі життя, малазійці живуть у гармонії один з одним, поважають один одного й разом відзначають національні свята та проводять фестивалі.

Розташування Малайзії між Індійським океаном і Південно-Китайським морем робило її протягом століть предметом прагнення великих держав. З XIII століття країну колонізували португальці, данці, британці. 1957 року Малайзія здобула незалежність.
Очільником держави є король (султан). Однак найголовніше – малазійці надзвичайно доброзичливі й увічливі, що природно для країни зі стабільною політичною ситуацією, здоровою економікою та низькою злочинністю.
http://www.malayzia.ru/