«Звана вечеря. Салат «Велика родина»

Телеканал СТБ

Цього тижня найсильніші учасники «Званої вечері» зберуться знову, аби довести свою гостинність і нагодувати гостей кулінарними шедеврами. Колись їх уже визнали найкращими, та на цьому вони не зупинилися. Отже, з нами знову метросексуал Стас, хостес-адміністратор Тетяна, шеф-кухар Сергій, фотомодель Марина та пластичний хірург Максим.

У вівторок гостей до себе запросить хостес-адміністратор Тетяна. Не секрет: коли робота на втіху – отже, життя вдалося. Саме тому Тетяна відчуває себе цілком щасливою людиною. Вільний час вона присвячує своєї улюбленої доньці Настусі. Водить її в гурток флористики, у басейн або просто гуляють разом у парку. Тетяна пригощатиме своїх гостей салатом «Велика родина», картопляною запіканкою із грибами «Близнюкам на радість» і десертом «Подвійна насолода».

Салат «Велика родина»

Печериці мариновані – 60 г
Зелена цибуля – 15 г
Сир твердий – 40 г
Майонез – 40 г
Картопля варена – 60 г
Шинка «святкова» – 60 г
Яйця – 1 шт.
Петрушка -2 г
Салат – 20 г

Приготування: нарізані мариновані гриби перемішуємо із шинкою, сиром, вареним яйцем, картоплею й заправляємо майонезом. Готовий салат викладаємо на листя салату із зеленню у вигляді сопки, перед поданням посипаємо нарізаною зеленою цибулею.

Смачного!

Дивіться «Звану вечерю. Салат «Велика родина» у вівторок, 18 березня, о 18:10 на СТБ.

Повторення 19 березня о 07:05 на СТБ.

У п’ятницю, 21 березня, о 15:00 на форумі СТБ – он-лайн спілкування з ведучим програми «Звана вечеря» В'ячеславом Василюком . Питання можете ставити тут!

Попередні програми «Звана вечеря»дивіться тут

Форум програми «Звана вечеря» тут