«Звана вечеря. Тиждень переможців»

Телеканал СТБ

Цього тижня найсильніші учасники «Званої вечері» зберуться знову, аби довести свою гостинність і нагодувати гостей кулінарними шедеврами. Колись їх уже визнали найкращими, та на цьому вони не зупинилися. Отже, з нами знову метросексуал Стас, хостеса-адміністратор Тетяна, шеф-кухар Сергій, фотомодель Марина та пластичний хірург Максим.

У понеділок четвірка збереться в Стаса. Учасники ще не бачили господаря, однак із обережністю збираються до нього в гості. Бо їх налякав такий дивний титул – метросексуал. Стас юний, симпатичний і безжурний. Після першої своєї участі в проекті, у хлопця кардинально змінилося життя. Він програв власний будинок у казино, встиг одружитися й розлучитися!..

Своїх гостей учасник пригощатиме такими стравами: качина ніжка з ягодами «Бонжур, дядько», салатом «Мерсі за камплімант» і гарбузовим мусом із кислими яблуками «Поцілунок Патрисії».

Про це й багато іншого ви дізнаєтеся в понеділок, 17 березня, о 18:10 на СТБ.
Закуска «Мерсі за камплімант» (салат з помідорами черрі й печінковими кульками)
Черрі – 80 г
Печінка куряча – 200 г
Салат – 30 г
Вершки – 60 г
Портвейн – 40 г
Зелень – 2 г
Спеції – 2 н
Приготування: курячу печінку тушкуємо в бульйоні з портвейном, формуємо із приготовленого печінкового паштету кульки, викладаємо на листя салату з помідорами черрі. Решту бульйону додаємо у вершки й випарюємо до консистенції соусу. Головну частину соусу краще додати на печінкові кульки.
Смачного!
У п’ятницю, 21 березня, о 15:00 на форумі СТБ – он-лайн спілкування з ведучим програми «Звана вечеря» В'ячеславом Василюком . Питання можете ставити тут!
Попередні програми «Звана вечеря»дивіться тут
Форум програми «Звана вечеря» тут
Повторення 18 березня о 07:05 на СТБ.