«Приватні історії. Володимир Кузьмін»

Телеканал СТБ

«Приватні історії» — єдина програма, що позиціонує себе як найрозумніша серед гламурних і найгламурніша серед розумних. Це авторський проект Оксани Барковської, що розповідає про різні події в житті людей, яких називають «зірками».
«Приватні історії» — не просто банальна послідовність підводок і сюжетів, це радше маленькі фільми, де є своя внутрішня драматургія, де герой і його історія розкриваються незвичними методами й засобами, які відрізняються від штампів і кліше, що стали звичними в багатьох аналогічних телеформатах. Програма максимально адаптована для сьогоднішнього глядача, який хоче одержувати інформацію про події тут і зараз. Разом із певними позачасовими сюжетами в передачі є дайджест новин, історія тижня, розповіді про майбутні театральні й кінопрем’єри, одне слово, усе про наймодніше й найцікавіше навколо нас.
Дивіться програму «Приватні історії. Володимир Кузьмін» у вівторок, 18 березня, о 10:55 на СТБ.


Володимир Кузьмін

Володимир Кузьмін народився 31 травня 1955 р. у Москві в сім'ї морського офіцера й учительки іноземних мов. У школі – відмінник, з дитинства захоплювався музикою, навчався в музичній школі за класом скрипки, свою першу пісню написав у 6 років. Самостійно освоївши гітару, ще в школі почав виступати в різних самодіяльних колективах. Навчаючись у шостому класі, він організував свій перший рок-гурт, а два роки через співав кавери пісень "The Beatles" і "The Rolling Stones" на шкільних вечорах. У 17 років юний Кузьмін сідає за роман. Цьому заняттю він присвячує цілий рік. Роман розмістився в трьох бухгалтерських книгах. Це був напівфантастичний бойовик про сім днів із життя тодішніх ровесників Володимира. Володимир проводив читання свого твору для друзів… Роман так дотепер і не надруковано…

По закінченні школи Володимир поступає до Московського залізничного інституту, але після другого курсу йде, зрозумівши, що його справжнє покликання – музика. Він поступає до музичного училища, де навчається грі на флейті, скрипці, саксофоні. Володимир шукає себе в різних самодіяльних ВІА. 1977 року по закінченні музучилища першим досвідом роботи на професійній сцені стала участь у ВІА "Надія", де Володимир був гітаристом. Незабаром після цього Кузьмін був запрошений у більш популярні "Самоцвіти", де працював майже рік.
Саме там, завдяки Володимиру Преснякову-старшому, він знаходить свій неповторний гітарний стиль, перенісши на струни саксофонні ходи.
Чому музикант надає перевагу:
Марка автомобіля – Mitsubishi PAJERO
Напій – молоко, пиво
Художній фільм – "Три мушкетери" (Франція – Італія)
Кінозірка – Катрин Деньов, Ален Делон
Рок-гурт – The Beatles
Власна пісня – "Душа"
Гітарист – Jimi Hendrix
Вокаліст – John Lennon
Місце на землі – Підмосков'я
Письменник – Ф. Достоєвський
Вислів (фраза, жарт) – останній (свіжий)
Тварина – в'єтнамські мавпи
Колір – чорно-білий
Пора року – літо
Число – 9
Вид спорту – футбол
За матеріалами сайту www.kuzmin.org