Т/м «Коломбо. Синиця в руках»

Телеканал СТБ

Азартний гравець Гарольд планує вбивство свого дядька, власника футбольної команди. Він підкладає вибухівку під автомобіль, однак дядька несподівано збиває машина. Садівник хоче відігнати автомобіль і підривається. За розслідування цієї справи береться Коломбо.

Дивіться т/с «Коломбо. Синиця в руках» у п'ятницю, 14 березня, о 14:55 на СТБ.


Загальний план будь-якої серії з лейтенантом Коломбо!

1. Глядачам показують якусь контору (житловий будинок, гольф-клуб, кіностудію), де два чоловіки намагаються з'ясувати стосунки. Стосунки ці давні, найчастіше – колись були близькими.

2. З'ясовується, що в одного із друзів (коханців, колег, родичів) є вагома причина швидше позбутися співрозмовника. Що й робиться за лічені хвилини екранного часу на очах телеглядача.

3. На місце злочину приходить Коломбо, він неуважний, одним вухом слухає своїх підлеглих, потім несподівано нахиляється (або стає навшпиньки) і витягає звідкись деталь Ікс.

4. Коломбо знайомиться з убивцею та проявляє щиру, дитячу, нав'язливу цікавість з приводу його професії (або піджака, або кулінарних здібностей, або книжок на полиці). Убивцю це попервах тішить, потім дратує: він не вбачає небезпеки в нерозумному на вигляд поліцейському, однак він не бажає бачити й самого поліцейського так часто.

5. Коломбо енний раз приходить до вбивці й довго розмірковує вголос про нестиковки в офіційній версії вбивства (зазвичай усе вважається нещасним випадком). "Це не дає мені спокою, сер", – каже Коломбо. Потім Коломбо повертається до дверей, прощається, убивця полегшено зітхає, Коломбо доходить до порога, потім повертається: "Ще одна річ, сер…"

6. У певний момент убивця вимагає, щоб Коломбо від нього відчепився: доказів у сищика все одно немає, а відволікати людей від роботи так настирливо немає ніякої причини. Коломбо винувато йде, та таки встигає сказати через двері "Ще одна річ, сер".

7. Викривається вбивця за моделлю "фокуснику, вийми зайця з капелюха!". Коломбо починає обвинувальну промову – убивця вимагає забрати від нього цього типа, що геть втратив розум. Тоді Коломбо витягає з кишені доказ Ікс. Єдиний і часто – досить сумнівний. Проте тут у вбивці здають нерви, і він у всьому зізнається. Показово, що вбивці зазвичай не намагаються напасти на Коломбо – вони занадто пригнічені чужою перемогою.

httр://рeter-falk.clan.su/

Форум серіалу «Коломбо» тут