Т\с «Секретні матеріали. Незвичайні підозрювані»

Телеканал СТБ

1989-го група захоплення штурмує напівтемний склад, на підлозі якого розлиті калюжі крові. Там офіцери натрапляють на беззахисного Малдера, що лежить на землі. Несподівано три "самотніх стрільці" – Ленглі, Фрохайк і Байєрс – вискакують із укриття й роблять невдалу спробу до втечі. Байєрс, допитаний детективом Манчем, пояснює, що незважаючи на свідоцтва очевидної кривавої перестрілки й причетності до цього агента ФБР, він має кілька свідоцтв про те, що ж трапилося насправді. Байєрс розповідає про всі події, що призвели до перестрілки на складі…

Дивіться тс «Секретні матеріали. Незвичайні підозрювані» у четвер, 13 березня, о 23:45 на СТБ.


Девід Духовни

«Секретні матеріали» міцно заволоділи серцями глядачів. Серіал виявився набагато популярнішим і тривалішим, ніж очікували його творці. Ну а Малдер уже в середині першого сезону почав перетворюватися на культову особу. За роль у серіалі Духовни здобув три «Золотих глобуси» (Golden Globe), тобто був визнаний найкращим актором телесеріалу; він також був нагороджений двома нагородами Гільдії кіноакторів (Screen Actors Guild) і нагородою ТБ-критиків (TV Critic's Award), а протягом четвертого сезону "The X-Files" здобув нагороду «Еммі» (Emmy Award) у номінації «Найкращий актор драматичного серіалу». Девіда почали впізнавати на вулицях, з'явилася купа шанувальниць.

Ну, про шанувальниць окрема розмова – Девід сам визнавав, що таки ласий до прекрасної статі. На початку серіалу в нього зав'язався роман із Джилліан, та він довго не прожив: по-перше, суворий Картер наказав їм припинити, щоб амури не завадили роботі; а по-друге, Девід і Джилліан таки досить різні за характерами, зйомкам це було часом навіть на користь, однак родина в цих двох, мабуть, не вийшла б. Проте друзями вони залишаються й донині (хоча деякий час тому вирували неабиякі скандали – Джилліан ображалася, що в Девіда гонорари набагато вищі, ніж у неї).

Із розкручуванням серіалу до Девіда міцно приліпився титул "нового секс-символу". Цікаво, до речі, чи не завзяте небажання Картера допустити хоч якісь сексуальні стосунки між двома агентами зробило Духовни "найсексапільнішим чоловіком на ТБ"? Ну, принаймні були (й є дотепер) сотні й навіть тисячі дівчат, готових хоч цієї хвилину впасти в обійми Девіда – бо в думках телеглядачів Духовни вже давно злився з його персонажем. Були й жінки, яких Девід цікавив просто як розумний, забавний, симпатичний чоловік, до того ж здатний із легкістю цитувати поетів і письменників минулого й сьогодення (о, жінки на це клюють).

Однак тривалий час всі романи Девіда кінчалися нічим – ніяк не вдавалося їм перерости в щось більше й довгострокове. Найкращим другом і супутником Духовни залишався милий цуцик Блю (здається, помісь колі й тер'єра, ну а на вигляд – симпатичний "двіртер’єр"); мабуть, із собакою проблем було менше, ніж із жінками. Однак настав час – і на Девіда знайшлася управа на ім’я Тіа Леоні.

Леоні народилася 25 лютого 1966 року в Нью-Йорку; а 1989 року дебютувала на телебаченні в "Санта-Барбарі". Потім знімалася й у інших фільмах, мала репутацію інтелектуальної красуні, ну й чоловіками не зневажала, встигла вже двічі сходити заміж. Із Девідом вони познайомилися на якійсь вечірці, почали зустрічатися. І от 6 травня 1997 року відбулося весілля, проведене в найсуворішій таємниці: на церемонії одруження були присутні тільки кілька родичів і дуже близьких друзів, ну а преса ганебно проворонила цю подію.

http://xfiles.cdom.ru/

Форум серіалу «Секретні матеріали» тут