«Навколо світу. Ментавайські острови»

Телеканал СТБ

Подорож у минуле триває… На Суматрі Михайло Кожухов відвідає Ментавайські острови, населення яких дотепер живе в кам'яному віці. Жителі островів навчать Михайла готувати отруту, а індонезійські чаклуни виконають ритуальний танець.
Дивіться «Навколо світу. Ментавайські острови» у вівторок, 11 березня, о 17:00 на СТБ.


Індонезія. Ментавайські острови
Ментавайські острови – індонезійська група островів, що розташовані за 130 км на південний захід від Суматри, належать до провінції Західна Суматра. Загальна площа островів становить 6700 км², а населення – 64 тисяч людей. Найбільшими з Ментавайських островів є Сиберут, Сипура, Північний Пагай і Південний Пагай.

Острова досить плоскі та вкриті тропічним лісом. Крім корінних народів, таких як сахаї, що й нині живуть за своїми давніми традиціями, на островах живуть і індонезійці, що прибули з Яви та Суматри. Туризм на островах відіграє хоч і невелику, але дедалі більшу роль. Ментавайські острови є батьківщиною багатьох видів тварин, зокрема приматів.

Ментавайські острови неабияк постраждали від землетрусу в Індійському океані 2004 року. До того ж він підвищив сейсмічну активність у регіоні й сьогодні навколо островів розташовані епіцентри менш потужних нових землетрусів.

http://ru.wikipedia.org/