«Звана вечеря». Салат «Зустріч однокласників»

Телеканал СТБ

Цей тиждень «Званої вечері» особливий, бо незабаром 8 Березня, і спеціально до цього свята програму вестимуть найяскравіші зірки каналу. А зустрінуться вони з менеджером-стратегом, виконавицею індійських танців, менеджером із зовнішньоекономічної діяльності, пластичним хірургом і пікапером. Хто з них переможе, поки що невідомо, та хай там хто це буде, він має можливість як приз одержати романтичну вечерю на двох у розкішному ресторані в день жінок від телеканалу СТБ.
Фінальна вечеря святкового тижня відбудеться в гостях у менеджера із зовнішньоекономічної діяльності Валентини. Вона життєрадісна й добродушна людина. Валентина із самого початку каже, що всім ставитиме лише високі бали.
А от чи підтримають її миролюбний настрій інші учасники стосовно неї, дивіться на СТБ у програмі «Звана вечеря» у п'ятницю, 7 березня, о 18:10 на СТБ. Страви від Валентини називаються «Зустріч однокласників», «Добр дан, Комшийка», «Мрії здійснюються»!

Салат «Зустріч однокласників»
Груша консервована – 1/2 шт.
Персик консервований – 1/2 шт.
Куряче філе – 30 г
Картопля – 30 г
Яблуко кисле – 30 г
Яйця – 1 шт.
Горошок – 10 г
Морква варена – 10 г
Огірок свіжий – 20 г
Печінка тріски – 30 г
Сир – 15 г
Цибуля зелена – 5 г
Майонез – 30 г
Зелень – 2 г
Сухарики
Салат 3 г
Огірок свіжий, куряче філе, кисле яблуко, картоплю, яйця, моркву та свіжий огірок використовуємо за принципом салату «олів'є». Заправляємо майонезом і викладаємо на персик. На грушу ж ми шарами викладаємо печінку тріски, сухарики, цибулю, майонез, сир. Виходить салат із печінки тріски на грушці.
«Добр дан, Комшийка»
Куряча печінка – 180 г
Борошно
Бекон – 100 г
Перець солодкий – 300 г
Спеції – 3 г
Вершкове масло – 30 г
Вино червоне – 60 г
Зелень – 5 г
Часник – 2 г
Куряча печінка обсмажується в спеціях і борошні на маслі з вином. Потім обсмажуємо бекон і загортаємо печінку в бекон і закріплюємо шпажкою.
Перець солодкий із часничком і зеленню обсмажуються й подаються у вигляді гарніру.
Смачного!
Попередні програми «Звана вечеря»дивіться тут
Форум програми «Звана вечеря» тут
Повторення 10 березня о 07:05 на СТБ.
Бажаєш, щоб твоя улюблена програма «Званий ужин» отримала нагороду «Телезірка»?
Проголосуй за неї на сайті www.telezvezda.org