«Народна премія Телезірка-2007» – проголосуй за СТБ сьогодні!

Телеканал СТБ

У середу, 5 березня, в Україні вчетверте стартувала «Народна премія Телезірка». Цього року організатор премії – журнал «Телетиждень» – уперше вирішив зробити голосування відкритим, тобто доступним не лише читачам журналу «Телетиждень», а й користувачам Internet. Переможців Народної премії оголосять у квітні.

Народних телезірок обирають шляхом голосування за 10 номінаціями. Номінантів визначає «Телетиждень», виходячи з рейтингів телеперегляду, думки редакції журналу й кількості згадувань телепроектів і телеперсон у листах читачів. Українці віддають свої переваги серіалам, програмам, ведучим і акторам, яких вони вважають найкращими в минулому телесезоні. Переможцем у кожній номінації стає проект або персона, за який глядачі віддали максимальну кількість голосів. У результаті 10 переможців одержують звання Народної Телезірки.

Цього року за звання Телезірок змагається 71 номінант із 8-ми всеукраїнських телеканалів: «СТБ», «Студія 1+1», «Інтер», «ICTV», «Новий канал», «ТЕТ», «УТ-1» і «ТРК «Україна»».

Номінації телеканалу СТБ:

Найкращий серіал
– "Лікарська таємниця" (СТБ)

Найкращий телеведучий інформаційно-аналітичних програм
– Сергій Попов (СТБ)

Найкращий телеведучий розважальних програм
– Надія Мейхер (СТБ)

Прем'єра року
– "Звана вечеря" (СТБ)
– "Битва екстрасенсів" (СТБ)

Бажаєте підтримати свій улюблений канал СТБ? Вам сюди http://telezvezda.org/polls

Олександр Михайлов, керівник групи телевізійних видань ІД «Український Медіа Холдинг» уважає, що проект «Народна премія Телезірка» еволюціонує разом із українським телебаченням. «Цього року премія буде дуже цікавою – телеефір потішив новими форматами й новим якісним підходом до продукту, тому ми змінили структуру номінацій і очікуємо, що голосування буде активнішим. Телебачення розвивається, і ми ростемо разом із ним – це дуже позитивна тенденція».

Проголосувати за Народних Телезірок сезону 2007 року можна, відправивши до редакції «Телетижня» заповнену анкету (анкета публікується в журналі від 5 березня), відправивши SMS або заповнивши форму на сайті www.telezvezda.org

Голосування триватиме до 15 березня, переможців оголосять на початку квітня.