«Секретні матеріали. Синхронність»

Телеканал СТБ

Джейсон Ніколс і Лукас Менанд, дослідники з Массачусетського технологічного інституту, ідуть вулицею університетського містечка, про щось сперечаючись. Несподівано до них підходить літній чоловік і попереджає Менанда, що сьогодні ввечері рівно об 11:46 його зіб’є автобус. Менанд звертається до охоронця інститутського містечка, сказавши, що до нього чіпляється якийсь дивний старий, і охоронець відвозить старого на своїй машині. Незабаром Менанда переїжджає автобус… рівно об 11:46. Малдер і Скаллі беруться за розслідування цієї дивної події.
Дивіться «Секретні матеріали. Синхронність» у понеділок, 3 березня, о 23:45 на СТБ.


Про серіал:
«Секретні матеріали» (оригінальна назва "The X-Files") – це науково-фантастичний серіал про двох агентів ФБР, Фокса Малдера й Дану Скаллі, котрі розслідують усілякі загадкові справи під грифом "Таємно". До таких справ, наприклад, належать паранормальні явища, вампіри й перевертні, напади генетичних мутантів, свідчення про викрадення людей прибульцями тощо.

Девіз серіалу – "Істина десь поруч", і це справді так: з моменту виходу першої серії минуло вже багато років (дата її першого показу в США – 09/10/93), а головні герої досі шукають цю істину, і краю їхнім пошукам поки що не видно – увесь час спливають нові факти, з'являються нові справи, розслідування триває. На обрії досі маячить жахлива змова прибульців і уряду, яку поки не вдалася викрити – доблесним агентам годі й відпочити.

http://xfiles.cdom.ru/
Форум серіалу «Секретні матеріали» тут