«Приватні історії. А. Апіна»

Телеканал СТБ

«Приватні історії» — єдина програма, що позиціонує себе як найрозумніша серед гламурних і найгламурніша серед розумних. Це авторський проект Оксани Барковської, що розповідає про різні події в житті людей, яких називають «зірками».
«Приватні історії» — не просто банальна послідовність підводок і сюжетів, це радше маленькі фільми, де є своя внутрішня драматургія, де герой і його історія розкриваються незвичними методами й засобами, які відрізняються від штампів і кліше, що стали звичними в багатьох аналогічних телеформатах. Програма максимально адаптована для сьогоднішнього глядача, який хоче одержувати інформацію про події тут і зараз. Разом із певними позачасовими сюжетами в передачі буде дайджест новин, історія тижня, розповіді про майбутні театральні й кінопрем’єри, одне слово, усе про наймодніше й найцікавіше навколо нас.
Оксана Барковська: «Ми показуємо своїм глядачам не просто розтиражований імідж тієї чи іншої «зірки», до якого всі давно звикли, не блискучу мішуру, що є у більшості «гламурних» журналів, мова йде про людську особистість. Наш «зірковий» герой – така сама людина, як усі ми, у нього теж є кохання, він також страждає, ревнує, метушиться, помиляється, шукає вихід зі скрутної ситуації, долає себе й іде до поставленої мети. Тому програма й називається «Приватні історії». Він кумир мільйонів, бо завдяки певним обставинам і особистісним характеристикам він гідний бути цим кумиром».
Дивіться «Приватні історії. А. Апіна» у вівторок, 4 березня, о 10:50 на СТБ.


Альона Апіна: «Моє щастя живе в Лондоні!»
Ім'я співачки Альони Апіної відомо кожному меломанові. Ще б пак: цього року відзначає 20-річний ювілей легендарний гурт "Комбінація", в якому Альона співала багато років.

– Не віриться, що цього року ви святкуєте 20-річчя творчої діяльності! Напевно якось відзначатимете цю подію?
– Я відзначу її на сцені. Мені хочеться багато чого розповісти глядачам. У мене буде цілий блок пісень "Комбінації", адже я – невід'ємна частина гурту, виступала в першому складі разом із Танею Івановою. Також я багато чого згадуватиму… Приміром, Мурата Насирова…
– Альоно, а як зазвичай розпочинається ваш день?
– Останні шість років – зі слова "мама"! Потім починається таке собі шоу Бенні Хілла – так у нашій родини називають ранкову біганину. Потрібно швидко встати, зібрати дитину в сад, чоловіка проводити на роботу… І тільки після всього цього я починаю займатися своїми справами.
– А коли ви на гастролях?
– Усі клопоти лягають на чоловіка. У них із дочкою чудові стосунки, і це відчувається в усьому. Сашко – спортивна людина. Він навчив Ксюню кататися на ковзанах, привчає до гірських лиж. А взагалі ми із чоловіком поділили обов'язки: я відповідаю за літературу, мови, музику тощо, а він – за спорт. У вересні наша дівчинка піде в перший клас.
– Альоно, ви маєте чудовий вигляд. У чому ваш секрет?
– Любі жінки, насправді головний косметолог і психотерапевт – це кохання. От вам приклад: на черговій моїй зйомці новорічного "вогника" серед гостей був присутній Ельдар Рязанов. І, певна річ, усі чіплялися до нього із запитаннями із приводу "Іронії долі". Ельдар Олександрович дуже терпляче – напевно, у мільйонний раз! – розповідав про зйомки цього фільму, а коли одна молоденька журналістка запитала, чому ж таки "Іронія долі" вийшла така чудова, Рязанов усміхнувся й по-батьківські відповів: "Дитинко, я тоді був такий закоханий – як ніколи в житті…" Більше й пояснювати нічого не треба було! Коли людина закохана, з нею відбуваються грандіозні зміни – і на хімічному, і на психічному рівні. Тому моя порада – частіше закохуйтеся й дивіться в люстерко!
– Ви часто роз'їжджаєте по роботі – це зрозуміло, а куди ви волієте поїхати на відпочинок?
– Якщо в мене залишається час на відпочинок в іншім місті або в іншій країні – це прекрасно. От в Америці, приміром, я ніколи так просто не відпочивала – завжди виїжджала туди по роботі, але ж там так багато цікавих місць, які хотілося б подивитися. Але є одне місце, куди я їжджу з однаковим задоволенням, незалежно від того – по роботі чи ні. Це Лондон. Якщо я розумію, що дуже втомилася, намагаюся поїхати в Лондон – погуляти там хоча б днів зо три.
– Чим він вас так скорив?
– Навіть не знаю… Колись давно, замолоду, одна ворожка сказала мені, що в минулому житті я була англійською леді, – мабуть, це в мені засіло. А може, дійсно так і було. Принаймні Лондон – це єдине місце на землі, де я почуваюсь цілком у своїй тарілці. Деякі ходять в SPA-салони, у лазні, їздять на Мальдіви для релаксації, а мені цього нічого не треба. От пташок у Гайд-парку погодувати, на лавочці посидіти – саме те! Плюс легкий шопінг! Ще я частенько буваю по роботі в Австрії, в Німеччині… Берлін, Мюнхен – приголомшливі міста!
– Зважаючи на все, ваша сім'я любить подорожувати?
– Так, ми легкі на підйом. За традицією всією сім'єю різдвяні канікули провели у Французьких Альпах. Незважаючи на те, що Ксенії лише 6 років, вона вправно катається на лижах і щороку підвищує свій професійний рівень – у цьому, безперечно, заслуга її тата. А от я тільки спостерігаю за успіхами своєї дочки й чоловіка з боку. Адже хтось має бути групою підтримки!
http://www.alena-apina.ru/