«Слідство вели з Леонідом Каневським. Ліквідатори»

Телеканал СТБ

1943 року Гітлер розуміє: щоб переломити хід війни, необхідно знищити Сталіна. Управління імперської безпеки Третього Рейху готує унікальну диверсійну акцію. Убивцею Сталіна має стати радянський бухгалтер, що прокрався й перейшов на бік Німеччини. З хитрого, спритного й розумного перебіжчика роблять справжнього суперагента. У цей таки час у Берліні діє радянський розвідник, якому поставлене завдання – фізично знищити Гітлера. Починається неймовірна сутичка спецслужб двох країн.

Дивіться «Слідство вели з Леонідом Каневським. Ліквідатори» у четвер, 28 лютого, о 20:20 на СТБ.


Про програму «Слідство вели»…

Ці кримінальні справи гриміли на весь Радянський Союз. За ними були написані романи та зняті художні фільми. Їхні фігуранти — мільйонери епохи соціалізму, хитромудрі злодії, професійні грабіжники й валютники. Вони кинули виклик радянському суспільству. Виклик прийняли найкращі сищики країни. У них не було комп'ютерів, стільникового зв'язку й бійців ЗМОПу. Однак це не заважало вершитися правосуддю. Банда «Чорна кішка», справа банди радянських гангстерів кінця 60-х років, прозваних «Фантомасами», захоплива історія злодія Леоніда Пантелєєва, «вільного художника-грабіжника» — ці випадки ввійшли в історію вітчизняної криміналістики.

Однак головна мета серіалу — не просто розповісти про злочини та зловмисників радянських часів, а показати минулу епоху так, щоб молоді глядачі змогли відчути її дух, а старші глядачі — ностальгію за минулим.

Ведучий програми — заслужений артист Росії Леонід Каневський. Він народився 2 травня 1939 року в Києві. З дитинства мріяв бути артистом, тому в сімнадцятирічному віці поїхав до Москви, де поступив у Театральне училище імені Б. В. Щукина. Був актором Московського театру імені Ленінського комсомолу, Московського театру на Малій Бронній. Знявся у понад сорока фільмах. Серед них — «Діамантова рука», «Земля, до запитання», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Полуденний злодій», «Потерпілі претензій не мають» та інші. Популярність Каневському принесла роль майора Томина в телевізійному серіалі «Слідство ведуть ЗнаТоКи». Зараз Каневський виступає в ролі ведучого документального серіалу «Слідство вели…».

www.ntv.ru

Повторення 29 лютого о 12:45 на СТБ.