Детективний серіал «Кулагін і партнери. Випадковий свідок»

Телеканал СТБ

Сьогодні в агентство звертається водій автомобіля, що збив на вулиці пішохода – молоду дівчину. Міліція не виявили провини в його діях, дівчина сама вискочила на дорогу й тепер вона потрапила до лікарні. Водій вважає за свій обов'язок допомогти постраждалій, бо міліція не може знайти її рідних, документів у неї при собі не виявилося, та найголовніше, що в дівчини цілковита втрата пам'яті. За справу береться Кулагін!

Дивіться наступні серії детективного серіалу «Кулагін і партнери. Випадковий свідок» у понеділок, 25 лютого, о 21:30 на СТБ.


«Кулагін і партнери. Із чого все почалося…»

Найзухваліші злочини скоюють не на сторінках детективних оповідань, ні! Вони відбуваються в реальному житті, нерідко перетворюючись на сюжети бестселерів і сценарії блокбастерів. Найкровожерливіші лиходії – геть не обов'язково карикатурні монстри, що наводять жах на цілі міста. Часто це пересічні, нічим не показні члени суспільства, які ходять на роботу й їздять у громадському транспорті. Нарешті, найвправніші детективи – це не завжди мускулисті, відчайдушні, озброєні до зубів лицарі без страху й догани. Насправді ними виявляються реальні люди з реальними іменами.

Саме ці обставини перетворюють детективний серіал "Кулагін і партнери" на принципово новий телевізійний продукт. "Кулагін і партнери" – це різкий крок убік від "правильних" детективів з їхніми бездоганними героями й найгіршими негідниками, що набили оскому. Життєві сюжети, що лежать в основі серіалу, набагато складніші, цікавіші, заплутаніші!

У центрі подій – приватне розшукне агентство "Кулагін і партнери", що проводить власні розслідування злочинів. Біля його керма – колишній співробітник спецслужб, адвокат Леонід Миколайович Кулагін. Суворі риси обличчя, холоднокровна розміреність, блискуча інтуїція та просте людське співчуття – от візитівка Кулагіна. Крім того, Кулагін – чудовий аналітик. Його детективне розслідування – це необхідність поставити мат за три ходи невідомому супротивникові. Не хвилюйтеся: Кулагін розставить фігури й знайде опонента! А далі? Далі, як-то кажуть, справа техніки…

Однак за маскою непохитного сищика глядач без зусиль впізнає в Кулагіні пересічну людину. Досвідчений адвокат ледь стримує сльози, коли виправданий, завдяки його старанням, батько відмовляється від своєї півторарічної дитини. "Але ж ти – його батько!" – дивується Кулагін, вийшовши за межі своєї компетенції… Ледь уловима усмішка видає бувалого розвідника, коли кілька дзвінків без відповіді на мобільному телефоні рятують від в'язниці неповинного хлопця. Кулагін розуміє: він не вбивав своєї колишньої дівчини. І ця усмішка – не усмішка переможця, а усмішка батька, діда… Тепер стає зрозуміло, чому актор Кулагін грає детектива Кулагіна.

Окремо слід сказати й про партнерів – помічників Кулагіна, які допомагають йому в розкритті злочинів (Олександр, Євгенія, Борис і Ольга). Ні, і вони – не супергерої. Вони не можуть безшумно пересуватися, дихати під водою й убивати однією кулею всю банду. Однак у них є інші козирі: сміливість, упевненість, кмітливість…

http://www.kulagin-tv.ru/

Повторення 26 лютого о 13:30 на СТБ.