«Приватні історії. Тетяна Овсієнко»

Телеканал СТБ

«Приватні історії» — єдина програма, що позиціонує себе як найрозумніша серед гламурних і найгламурніша серед розумних. Це авторський проект Оксани Барковської, що розповідає про різні події в житті людей, яких називають «зірками».
«Приватні історії» — не просто банальна послідовність підводок і сюжетів, це радше маленькі фільми, де є своя внутрішня драматургія, де герой і його історія розкриваються незвичними методами й засобами, які відрізняються від штампів і кліше, що стали звичними в багатьох аналогічних телеформатах. Програма максимально адаптована для сьогоднішнього глядача, який хоче одержувати інформацію про події тут і зараз. Разом із певними позачасовими сюжетами в передачі є дайджест новин, історія тижня, розповіді про майбутні театральні й кінопрем’єри, одне слово, усе про наймодніше й найцікавіше навколо нас.
Дивіться програму «Приватні історії. Тетяна Овсієнко» у вівторок, 26 лютого, об 11:00 на СТБ.


Тетяна Овсієнко. Біографічний огляд

Шлях Тетяни Овсієнко на естраду досить традиційний. Вона народилася в Києві в робочій сім'ї: її мати була лаборанткою, батько – водієм. Вони віддали свою дочку до музичної школи, навчатися грати на фортепіано. Одночасно вона співала в дитячому ансамблі «Сонечко», та навіть і гадки не мала, що буде співачкою. Усе вирішив випадок. Закінчивши школу, Тетяна поступила в технікум готельного господарства, а після його закінчення стала працювати адміністратором в інтуристівськім готелі. Тут вона познайомилася з багатьма зірками, що приїжджали в Київ на гастролі, з деякими подружилася. Отоді їй і запропонували стати костюмером у групі «Міраж».
Коли ж солістки цієї групи Н. Гулькина, Н.Ветлицька й С.Разіна почали створювати свої колективи, Овсієнко запропонували спробувати виступати в складі ансамблю. Щоправда, аби стати солісткою, їй довелося терміново схуднути на 17 кілограмів.
Звідтоді Тетяні доводиться постійно пам'ятати про свою схильність до повноти й обмежувати себе в їжі, віддаючи перевагу чорному хлібові з висівками та напоям (сокам і мінеральній воді). Причому мінеральну воду вона завжди возить із собою, щоб можна було не лише пити, а й умиватися нею. Головною темою пісень Овсієнко було й залишається кохання. Найвідоміші її пісні «Жіноче щастя» та «Шкільна пора». Та й назва її п'ятого сольного альбому «Треба закохатися» також визначає панівну в її творчості тему. Тож шанувальниці Овсієнко здебільшого – дівчата, в яких щось не склалося в особистому житті. Вони гадають, що якщо зателефонувати улюбленій артистці, то всі їхні біди зникнуть.
Однак і самій Овсієнко у своєму житті довелося вирішувати чимало проблем. Вони виникли відразу ж, щойно вона розійшлася із групою «Міраж» і почала займатися самостійною творчістю. Співачці навіть закидали зайву еротичність зовнішнього вигляду.
Деякий час Овсієнко нещадно експериментувала зі своїм зовнішнім виглядом, що призвело до кепського результату: вона неабияк зіпсувала волосся. Сьогодні поруч із нею професійний візажист О.Дубановський. Він навіть допомагає їй по господарству й частково виконує обов'язки менеджера.
Захоплення в Тетяни лише одне – вона збирає м'які іграшки. Колекція вже така велика, що коли Тетяна захотіла показати свої скарби глядачам і продемонструвати їх зі сцени, то довелося везти 10 величезних мішків.
Незважаючи на те, що Овсієнко працює на естраді вже багато років, вона лише на початку творчого шляху!
http://www.molva.ru/