Т/с «Коломбо. Секс і одружений детектив»

Телеканал СТБ

Сексолог Джоан Алленбі заскочила свого коханця з іншою жінкою. Вона вирішує помститися йому за допомогою власного методу під назвою «Комплекс куртизанки». Переодягшись у куртизанку, вона заманює невірного коханця у свій офіс, де холоднокровно вбиває його з пістолета. Лейтенант Коломбо має виконати нелегке завдання: зібрати всі докази воєдино й довести, що Джоан Алленбі й Куртизанка одна й та сама особа.
Дивіться т/с «Коломбо. Секс і одружений детектив» у п'ятницю, 22 лютого, о 15:10 на СТБ.


Коломбо
Лейтенант на прізвище Коломбо на перший погляд незграбний простак, невдаха в мішкуватому одязі, з незграбними манерами й ходою. Він любить по-старечому поговорити про життя з першим-ліпшим, захоплено й щиро дивуватися всьому, що невластиве побуту скромного обивателя. Однак за цією зовнішністю стоять гострий розум, спостережливість, безстрашність, завзятість і, головне, глибоке неприйняття всього злочинного за духом: жорстокості, неправди, підступництва, жадібності.

Коломбо береться за найвигадливіші злочини – добре продумані, холоднокровно виконані, де, за задумом злочинця, знищені докази або сфабриковані фальшиві докази проти невинних. Йому часто протистоять зловмисники з вищого світу: багаті, впливові, захищені адвокатами. Нерідко «ідеальні» убивства виявляються підготовлені людьми, що володіють спеціальними, а часом і унікальними навичками.

Метод Коломбо – не проґавити деталей, відчути найменшу розбіжність обставин, вирахувати задум злочинця, а потім підвести його до самовикриття. Лейтенант може навіяти підозрюваному відчуття безпеки, а потім розбити його спокій зауваженням мимохіть, розповіддю про хід міркувань або навіть прямим обвинуваченням – змусивши нервувати, припускатись помилок. Водночас він ретельно вивчає все, причетне до злочину. Момент істини настає зазвичай, коли злочинець уживає якийсь рішучий крок, і гадки не маючи, що вже йде в пастку.
http://www.piterfalk.narod.ru/