Т/с «Коломбо. Автопортрет убивці»

Телеканал СТБ

Старий «Пежо», жалюгідний непромокальний плащ, басет, пом'ятий вигляд, штучне око, вічний пошук аркушика й олівця – і жінка, котру ніхто ніколи не бачив. Це все характеризує найвідомішого детектива світу, що майже не старіє.

Відомий художник-портретист живе одночасно із трьома жінками. Перша дружина вирішує піти від нього й вийти заміж за свого психолога. Однак художник не хоче відпускати її. Для нього ця жінка – потенційне джерело небезпеки: їх пов'язує злочин, скоєний ними в молодості.

Дивіться т/с «Коломбо. Автопортрет убивці» у четвер, 21 лютого, о 15:10 на СТБ.


Хто вона, місіс Коломбо?

Дружину Коломбо в серіалі не показували. Натомість, хоч як це дивно, дружину самого Фалька ми бачили аж у шести серіях, однак грала вона різні ролі. Тож коли хитрющий лейтенант говорив про «місіс Коломбо», реальна місіс Фальк могла, перебуваючи поруч, тихо хихикати.

Дружину Фалька звати Шера Дейніз, і одружені вони вже… 25 років! Шера народилася 1950 року, за Фалька вийшла 1977-го. Заради цієї блондинки Коломбо кинув попередню дружину. Зустрілися, певна річ, на роботі: тоді Шера з'явилася у своєму першому епізоді з Коломбо.

Фальк був старший на 23 роки й набагато відоміший за довгоногу міс Дейніз – плащ лейтенанта він примірив років за десять до цієї зустрічі. Усі вважали, що цей роман не триватиме довго. Однак у вересні акторові стукнуло вже три чверті століття, а він як і раніше живе із Шерою у злагоді й спокої.

Єдине, у чому подружжя не може дійти єдиної думки – це вечірки. Шера Дейніз їх обожнює, Пітер Фальк – ненавидить. Через скільки років спільного життя був знайдений компроміс: поки білявка веселиться із друзями, Фальк малює вдома свої картини.

http://lvovna-lvova.narod.ru/