Детективний серіал «Кулагін і партнери. Гості»

Телеканал СТБ

Сьогодні в агентство звертається пенсіонерка Алла Сидорівна Спіцина. Три місяці тому вона поїхала відвідати свою хвору сестру, а повернувшись додому Алла Сидорівна виявила, що двері квартири замкнені зсередини. Пенсіонерка викликала міліцію, однак злодії встигли вистрибнути у вікно. Виявляється, увесь цей час хтось ще й жив у квартирі жінки! Міліція знайти злочинців не може, і Алла Сидорівна звертається по допомогу до Кулагіна.

Дивіться детективний серіал «Кулагін і партнери» у вівторок, 19 лютого, о 21:30 на СТБ.


Бельгійські злодії-домушники розігрують виставу за участю поліцейських і слюсаря

У Бельгії злодії, що спеціалізуються на крадіжках у приватних будинках і квартирах, почали працювати під виглядом водопровідників і поліцейських.

У місті Бінш у франкомовному регіоні країни – Валлонії зафіксований уже третій випадок крадіжки, скоєної після того, як удень у будинок до хазяїв нібито для перевірки системи водопостачання приходила якась людина.

Слідом за лжеслюсарем приходили двоє поліцейських, які заявляли мешканцям, що водопровідник, який їх відвідав, перебуває в розшуку за скоєння численних квартирних крадіжок.

Поки один із лжеполіцейських брав свідчення в переляканих обивателів, його спільник під приводом обстеження місця можливого злочину оперативно обшукував місця, де могли бути гроші й коштовності.

Востаннє таким способом злочинці безперешкодно винесли з одного приватного будинку кілька десятків тисяч євро.

http://www.podrobnosti.ua/

Повторенння 20 лютого о 14:35 на СТБ.