«За вiкнами»

Телеканал СТБ

Цілком таємно, смертельно небезпечно, зате попереду всього світу. Ще двадцять років тому столичне підприємство «Захід» виготовляло космічні прилади – гордість радянської оборонки. Тоді використання токсичного берилію нікого не лякало. Хіба вартує людське життя безпеки цілої держави? Тепер тут вже нічого не виробляють, а от берилій залишився! Небезпечний дарунок минулого – понад сто контейнерів із отруйними відходами стоять посеред житлового масиву столиці.

Минулого тижня в програмі «За вiкнами» вийшов сюжет про фінансових аферистів, котрі працюють за складними і на перший погляд законними схемами. Але це все квіточки, порівняно з масштабною авантюрою, котра прямо зараз, цієї миті розгорнулася в Україні. Розмах новітньої фінансової піраміди вражає! Десятки осередків по всій Україні і сотні вербувальників!

Графоманія – це суто психіатричний термін, який означає хворобливий потяг до безглуздої писанини. В медичній енциклопедії також зазначається, що графоманія часто є одним із симптомів шизофренії та різноманітних психопатологій. Графомани, не маючи літературних здібностей, намагаються видати свої опуси. Декому це вдається. Замість того, щоб лікуватися, ці люди відкрито друкуються у знаменитих видавництвах. Їхні книжки потрапляють на полиці книгарень і в бібліотеки. Нині стати автором, якого друкують, можна за готівку.

Серед полтавських старшокласників провели опитування – «Що ви робитимете, якщо Україну окупують американці?». Лише 5% висловило бажання протистояти. Решта – залюбки перейшла б на бік окупантів. Прагнення жити заможно за будь-яку ціну чи пошук непростого, але власного життєвого шляху? Чим нині живе українська молодь – досліджувала експертна група «За вiкнами».

Дивіться проект «За вiкнами» в понеділок, 18 лютого, о 22:25 на СТБ.

Попередні програми «За вiкнами»дивіться тут

Повтор 19 лютого о 14:20 на СТБ.