«У пошуках пригод. Нова Зеландія»

Телеканал СТБ

Цього разу Михайло Кожухов вирушає до далекої екологічно чистої країни – Нової Зеландії. Чи всі знають, як росте ківі? Із цього випуску програми телеглядачі дізнаються, як росте незвичайний фрукт! Михайлові довелося зайнятися небувалим новозеландським екстримом, а також проїхати по місцях зйомок фільму «Володар перснів» і покуштувати торт «Павлова»…
Дивіться «У пошуках пригод. Нова Зеландія» у вівторок, 19 лютого, о 17:00 на СТБ.


Нова Зеландія.

Нова Зеландія (або Аотеароа, що означає "Довга біла хмара") славиться своєю багатою та різноманітною природою – гейзерами, горами й озерами, лісами й гротами, льодовиками й пляжами. Широко розвинений екологічний рух дає змогу зберегти всю цю красу в майже первісному стані, навіть у районі великих міст. Особливу увагу туристів привертають національний парк Маунт Кук на Острові Південний, покриті снігом вершини гір у Національному парку Тонгариро, гейзери й грязьові калюжі на околицях Роторуа.
Лижний сезон у горах острова 3 місяці – із червня по вересень, іноді, у найсонячніші весняні дні (вересень-жовтень), лижі поєднуються з купальним сезоном.

Місто-порт Окленд, знамените своїм Університетом, може похвалитися й краєвидом – з оглядових майданчиків на вершинах погаслих вулканів можна одночасно побачити й Тихий океан, і Тасманове море. У Веллінгтоні – мальовничий ботанічний сад, розташований на схилі високої гори. Острів Південний – це незліченні фіорди, льодовики, бурхливі гірські потоки й річки, де водиться форель, непрохідні джунглі, вологі тропічні ліси на узбережжі, пальмові гаї й гірські хребти з вершинами заввишки 3000 метрів. Острів являє собою чудове місце для риболовлі, гребли на байдарках, подорожей на велосипедах, сплаву на плотах і довгих піших походах.

Майже всі подорожі починаються в Піктоні – місті, схожому на маленьку й барвисту поштову листівку. Втім, чимало туристів із задоволенням починають своє знайомство з островом у місті Крайстчерч, що як дві краплі води схожі на типове провінційне містечко десь у південній Англії. Будь-яке із цих двох міст надає можливість вирушити в захопливий похід островом і побачити незліченні річки басейну Мальборо Саундз у районі міста Нельсон, знаменитого своїми винами й прекрасною морською кухнею. Ви зможете відвідати Національний парк Маунт Кук, в якому здіймаються найвищі гірські вершини Нової Зеландії, тихе містечко Квінстаун біля підніжжя гірського хребта Ремаркабелз, численні пляжі й скелясті бухти, взяти участь у чудовій риболовлі як в океані, так і на незліченних найчистіших гірських річках.
http://www.otpusk.com/