«Секретні матеріали. Світ обертається»

Телеканал СТБ

У таборі робітників-переселенців у Каліфорнійській долині Сан Хоакін Еладіо Буенте заграє із симпатичною Марією Дорантес під ревнивими поглядами свого брата Соледад. Флакіта, пролазлива сусідка, згадує вічну історію: "Два брати. Одна жінка. Лихо". Раптово тричі людей накриває оглушлива звукова хвиля, за нею йде спалах сліпучого світла й ненадовго з неба обрушується потік гарячого жовтого дощу. Після цього Флакіта виявляє понівечені трупи Марії й однієї з її кіз із частково виїденими обличчями. Еладіо зникає…Малдер і Скаллі починають розслідувати загадкові смерті.

Дивіться «Секретні матеріали. Світ обертається» у понеділок, 18 лютого, о 23:45 на СТБ.


Чупакабра.

Перші згадки про чупакабру датовані 1992 роком, коли газети Пуерто-Ріко «El Vocero» і «El Nuevo Dia» повідомили про вбивства різних свійських тварин – птахів, коней і, що й відбито в назві чупакабри, кіз. У той час вона була відома під назвою «Вампір із Моки», бо перші напади були скоєні в маленькому містечку Мока. Спочатку підозрювали, що вбивства були скоєні у випадковому порядку членами сатанинських сект, потім убивства поширилися по всьому острову, і чимало ферм повідомляли про вбивство тварин. Усі випадки були подібні: і усіх убитих тварин були дві проколоті рани на шиї.

Незабаром після вбивств домашньої худоби в Пуерто-Ріко звістки про такі випадки почали надходити й із інших країн – Домініканської республіки, Аргентини, Болівії, Чилі, Колумбії, Сальвадору, Панами, Перу, Бразилії, Сполучених Штатів і найбільше з Мексики. У Пуерто-Ріко й Мексиці чупакабра стала міською легендою.

Словом, чупакабра є продуктом масової істерії, хоча не можна заперечувати того факту, що іноді у тварин відбуваються мутації, здатні змінити їхню поведінку й зовнішній вигляд. Одна з теорій появи чупакабри пов’язана саме з мутацією – цих загадкових істот бачили 1995 року в Пуерто-Ріко в районі розташування надсекретного військового об'єкта Пентагона, де нібито проводилися досліди в галузі біології. Як і в інших випадках подібних мутацій, вони не такі містичні, як видаються на перший погляд.

http://ru.wikipedia.org/