«Приватні історії. Володимир Пресняков»

Телеканал СТБ

«Приватні історії» — єдина програма, що позиціонує себе як найрозумніша серед гламурних і найгламурніша серед розумних. Це авторський проект Оксани Барковської, що розповідає про різні події в житті людей, яких називають «зірками».
«Приватні історії» — не просто банальна послідовність підводок і сюжетів, це радше маленькі фільми, де є своя внутрішня драматургія, де герой і його історія розкриваються незвичними методами й засобами, які відрізняються від штампів і кліше, що стали звичними в багатьох аналогічних телеформатах. Програма максимально адаптована для сьогоднішнього глядача, який хоче одержувати інформацію про події тут і зараз. Разом із певними позачасовими сюжетами в передачі є дайджест новин, історія тижня, розповіді про майбутні театральні й кінопрем’єри, одне слово, усе про наймодніше й найцікавіше навколо нас.
Дивіться програму «Приватні історії. Володимир Пресняков» у вівторок, 19 лютого, о 10:45 на СТБ.


Володимир Пресняков.

Володимир Пресняков народився у Свердловську (нині Єкатеринбург) 29 березня 1968 року в сім'ї солістів ВІА "Самоцвіти" Володимира Петровича й Олени Петрівни Преснякових. В 11 років склав першу пісню, з 12 років співав у хорі Єлоховської церкви в Москві, у 13 виступав із гуртом "Круїз", виконуючи власні пісні "Старая сказка", "Красная книга", "Кошка". Учився в хоровому училищі ім. Свєшникова, потім – на диригентсько-хоровому відділенні училища ім. Жовтневої революції.
Популярність до Володимира Преснякова прийшла після виходу фільму "Выше радуги", в якому він проспівав всі пісні (композитор – Юрій Чернавський) за головного героя Алика Радугу, якого зіграв нині відомий актор Дмитро Мар’янов (Володя у фільмі з'являється в одному епізоді). Пісні із цього фільму "Зурбаган", "Спит придорожная трава", виконані надзвичайно чистим фальцетом, набули популярності в середовищі тінейджерів.
Дебютний альбом "Папа, ты сам был таким", випущений на вінілі, остаточно сформував імідж співака: танцювальні мелодії, задерикуваті тексти, неабиякий вокал. Володимир бере участь у першому російському рок-мюзиклі "Вулиця", що провів Сергій Лисовський (він проходив тиждень на сцені малої арени Лужників). Надалі Пресняков розширив свій стильовий діапазон ліричними баладами, рок-н-ролом, блюзом.
Із сольною концертною програмою "Шоу Володимира Преснякова" музикант виступив із приголомшливим успіхом у найбільших концертних залах Москви й Ленінграда – "Олімпійському" і СКК "Ювілейний".
Володимир став першим російським артистом, що здобув приз "Золотий ключ" у Монте-Карло як артист, чиї аудіозаписи розійшлися в Росії найбільшим накладом!..
Головною подією 2004 року у творчості Володимира став сольний концерт у Кремлівському палаці "Назад у майбутнє", в якому взяли участь: група "Malyr-і-я", Дживан Гаспарян, Л. Агутін, І. Ніколаєв, Ю. Савичева, група «Прем'єр-Міністр» та інші відомі виконавці й музиканти.

Цього таки року на зйомках передачі «Великі перегони» у Франції Володимир знайомиться із молодою співачкою Наталею Подільською. Ця зустріч змінила життя обох артистів. Тепер вони разом не лише в особистому житті, а й у творчому. Так 2006 року з'явилася їх перша спільна пісня «Стіна».
Нині Володимир багато гастролює, записує нові пісні й готує до виходу альбом.
http://www.vpresnyakov.ru/