Пора кохання на СТБ! Валерій Сараула

Телеканал СТБ

Що таке кохати? Для чого нам потрібне кохання? І чи потрібне взагалі? Слова… Ніжність… Безкорисливість… Відданість… Турбота… Щирість… Невинність… Щастя… Переживання… Ненависть… Біль… Довіра… Почуття провини… Краса душі й тіла… Прихильність… Як багато слів можна вкласти в це поняття!? Мабуть, кохання – це єдине, що має значення. Воно приходить абсолютно несподівано, і ти нічого не можеш вдіяти.
Сьогодні про своє кохання нам розповідає ведучий проекту «Паралельний світ» Валерій Сараула
– Доброго дня, Валеро!
– Вітаю.
– Розкажи, будь ласка, як ви познайомилися із дружиною?
– Ми познайомилися в гуртожитку інституту, де вчилися. Студентське життя, жили на одному поверсі, спілкувалися, а потім… назавжди!

– А День Валентина – це ваше свято? Як ви його зазвичай відзначаєте?
– Цього дня ми зазвичай збираємося із друзями, даруємо одне одному валентинки, маленькі подаруночки, вечеряємо при свічах або без. Зазвичай цього дня дружини пишуть вірші, ну а ми – чоловіки… Словом, з віршами не виходить, тому тільки подарунки. Свою кохану дружину я вітаю скромно, стандартно й щиро, від цього щораз по-різному. На мій погляд, день закоханих – це те, що має відбуватися щодня.
– Валеро, твій рецепт – як зберегти кохання?
– Рецепта як зберегти кохання в мене немає, вони в широкому асортименті в психологів. На мій погляд, головне – це вміти чути одне одного! А всім відвідувачам сайту бажаю кохати по-своєму, а головне – бути коханими, бо кохання для людини – це крила, не птаха, а літака!


Приймав участь у конкурсах на форумі сайту? Хочеш дізнатися результати? Ось вони!
Переможці конкурсу «Як ліпше провести день закоханих?» тут
Переможці конкурсу «Історія кохання»тут
Переможці конкурсу «Найкраща валентинка 2008 року» тут
Ну а ми бажаємо всім, хто знайшов свою половинку, – любові й гармонії у стосунках. Тим, хто ще в пошуках, – знайти справжнє кохання! Адже що може бути прекраснішим за кохання?!