Пора кохання на СТБ! Лілія Ребрик

Телеканал СТБ

Щоб зрозуміти, що таке кохання, слід просто закохатися й прожити із цим почуттям хоча б один день. І тоді кожен опише свої відчуття по-різному. Це яскраве сонце, це потік позитивної енергії, цей спокій і впевненість, це величезна сила, це радість, це легкість, це політ душі!..
Сьогодні своїми думками про найтепліше й найніжніше почуття ділиться ведуча телеканалу СТБ Лілія Ребрик.
– Ліліє, а як ти зазвичай відзначаєш День закоханих?
– Зазвичай щороку в День закоханих у мене вистави. Цього року, 14 лютого, я граю роль Коломби в спектаклі за п'єсою Жана Ануя. І зазвичай цього дня я одержую багато любові й квітів від глядачів.
– А чого ти чекаєш цього дня від своєї коханої людини?
– Взагалі я дуже люблю сюрпризи! Але часом навіть добре, ласкаве слово має набагато більше значення за сам подарунок. А подарунки я люблю такі, коли відчувається, що при його виборі людина думала саме про тебе.
– Ну а в справжнє кохання ти віриш?
– Я щиро вірю, що існує справжнє кохання!.. І в кохання з першого погляду теж вірю! Взагалі, я впевнена, що кохання – це велика праця. Це те, що завжди потрібно підживлювати, як вогонь, який слід підтримувати, щоб він горів. Я вірю, що якщо люди хочуть бути разом, то це можливо. Принаймні, у моїх батьків це так.

– А що б ти побажала всім закоханим цього дня?
– Певна річ, усім, хто знайшов кохання – зберегти його! А хто поки що не знайшов – знайти!.. Випробувати таке почуття, щоб дихала кожна клітинка, бо з коханням набагато легше жити. Бережіть і плекайте це почуття!


У період з 11 по 17 лютого, на честь прекрасного свята кохання, сайт телеканалу СТБ оголошує три конкурси:
Якщо в тебе є ідеї «Як ліпше провести день закоханих?», то заходь СЮДИ
А може, ти хочеш розповісти «Свою історію кохання», тоді заходь СЮДИ
Ти знайшов «Найкращу валентинку 2008 року», тоді сміло надсилай її СЮДИ