Пора кохання на СТБ! Сповідь Богдана Кутєпова

Телеканал СТБ

День Св. Валентина ще жодного разу я не святкував якось заплановано, по-особливому, і не збираюсь у подальшому це робити. Я намагаюся щодня, а не лише 14 лютого, проводити якомога більше часу з коханою людиною. Тим паче, що вперше по-справжньому покохав не так давно, наприкінці минулого року. Це свято, як і, наприклад, Гелловін, прийшло до нас із-за кордону зовсім недавно. І воно чуже нашій культурі. Звісно, концепція прекрасна – вигадати щось особливе для коханої людини, але ж і десять років тому, коли ніхто не святкував цю дату, кохання в Україні було не менше. Можливо, навіть більше, якщо подивитися на статистику народжуваності! :)

Я не чекаю від коханої людини того, на що не спромігся сам. Намагаюся віддавати почуттям всього себе, принаймні те, що лишається після роботи над проектом «За вiкнами» . По секрету, між нами, вона теж працює на СТБ, тому із розумінням ставиться до моєї зайнятості на роботі з раннього ранку до пізнього вечора. :) Я взагалі не вірив у кохання до гроба, поки не відчув його в собі. Абсолютно несподівано, раптово це почуття поглинуло мене. Можна сказати – накрило… Нема єдиного рецепту, як зберегти кохання. Не треба його втрачати – от і все. Якісь елементарні речі – вони всім відомі: не зраджувати, не робити так, як не хочеш, щоб зробили з тобою… Я втюханий по самі вуха, і тепер розумію, що стосунки з коханою людиною – це аж ніяк не втрата частки власної незалежності. Навпаки, це здобуття іншої свободи, нового простору в житті. А справжнє кохання не обмежує, воно надає нові можливості. Я став більше бачити, чути й розуміти. Покохавши і відчувши взаємні почуття, я став добрішим, відповідальнішим, дисциплінованішим, охайнішим. Головне, я впевнений на 100%, що це почуття – назавжди. Хто б із скептиків і циніків не наводив своїх аргументів, хай там якими переконливими вони є – я твердо знаю, що моє кохання я не втрачу! Крапка. Але не можна забувати, що таке прекрасне почуття – подарунок від Бога, бережіть своє кохання, зміцнюйте його та примножуйте.

Якщо Вам поки що не пощастило знайти власну половинку, з якою Ви б почувалися абсолютно гармонійно (практично, в своїй тарілці) – не переймайтеся. Беріть приклад із мене – я ніколи не шукав ту саму єдину, ніколи не панікував, що «от, уже роки спливають, а я досі не одружений, чи навіть жодного разу не мав серйозних стосунків». Безглуздо шукати, впадати в розпач, спеціально ходити на сайти знайомств чи на вечірки з метою знайти свою долю. Вона сама знайде Вас! Точно Вам кажу! А тим, хто вже знає, що таке справжнє Кохання – одного побажаю: кохайте і будьте коханими!!! Саме в цьому, а не в грошах, котеджах і «Ягуарах» – справжнє людське щастя.


У п’ятницю, 15 лютого, о 15:00 на форумі – он-лайн конференція з Богданом Кутєповим , ведучим проекту «За вiкнами» . Запитання можете ставити тут!


У період з 11 по 17 лютого, на честь прекрасного свята кохання, сайт телеканалу СТБ оголошує три конкурси:
Якщо в тебе є ідеї «Як ліпше провести день закоханих?», то заходь СЮДИ
А може, ти хочеш розповісти «Свою історію кохання», тоді заходь СЮДИ
Ти знайшов «Найкращу валентинку 2008 року», тоді сміло надсилай її СЮДИ