Детективний серіал «Кулагін і партнери. Телевікторина»

Телеканал СТБ

Сьогодні в агентство до Кулагіна звернувся Кирило Севастьянов. Він розповів, що його літня матір Людмила Петрівна пристрастилася до телевікторин, які обіцяють глядачам неймовірний виграш. Певна річ, що виграти їй так і не вдалося, натомість щомісяця хлопцеві доводиться оплачувати величезні телефонні рахунки.

Дивіться детективний серіал «Кулагін і партнери. Телевікторина» у понеділок, 11 лютого, о 21:30 на СТБ.


Телевікторини

Телевікторини можна поділити на чотири головні види. Якимись особливими назвами вони один від одного не відрізняються. На всіх каналах за ніч можна натрапити на програму кожного виду. А саме:

«Коктейль із літер» – на екрані з'являється набір літер, з яких гравцеві слід скласти задумане авторами слово. Таким словом рідко буває щось на кшталт "дискримінація", а підказки ведучих одразу дають змогу вгадати його й, певна річ, спробувати щастя.

«Відгадай слово» – гра, побудована за принципом "Поля чудес". Телеведучий розповідає про суть загаданого слова, після чого телеглядачам пропонують телефонувати в телестудію. Зі збільшенням кількості дзвінків деякі букви відкриваються, тим самим тільки підігріваючи азарт гравців.

«Змійка» – на екрані телевізора з'являється зображення невеликої кількості літер, з'єднаних між собою лініями. Гравцеві необхідно вибрати правильну послідовність і вгадати слово.

І, нарешті, «Угадай картинку» – «найскладніший» конкурс. У ньому найчастіше за невеликим фрагментом портрета всім добре відомої людини необхідно вгадати її ім'я.

http://kiyany.obozrevatel.com/

Повторення 12 лютого о 13:25 на СТБ.