Детективний серіал «Кулагін і партнери. Підпал автомобіля»

Телеканал СТБ

Сьогодні в агентство до Кулагіна звернувся Микита Порошенко, якого обвинувачують у підпалі машини свого сусіда. Нещодавно між чоловіками сталася сутичка через місце паркування автомобіля, і тепер Микита є єдиним підозрюваним у цій справі.

Дивіться наступне розслідування в детективному серіалі «Кулагін і партнери. Підпал автомобіля» у середу, 6 лютого, о 21:30 на СТБ.


Леонід Кулагін: «Зрада, яку не приховав від дружини…»

– Акторські шлюби зазвичай не міцні, тому причина – легковажність професії, зради, довгі розлуки. Як вам удалося зберегти сім'ю, чи ви й ваша дружина геть-чисто позбавлені почуття ревнощів?

– Це заслуга дружини. Я її шалено ревнував, стежив на репетиціях за її театральними партнерами – я егоїст у коханні. А вона питання ревнощів вирішило гранично просто, вона сказала мені: "Льоню, роби будь-що, та щоб я про це не знала".

– Вдавалося виконати прохання?

– Не завжди. Слава Богу, що в нас із Елею акторська сім'я, не доводилося виправдуватися хоча б за відверті сцени на екрані. Пам’ятаєте такий перший радянський еротичний фільм "Осінь"? Коли я їздив із цим фільмом на гастролі, то відразу попереджав, що після показу фільму до глядачів не вийду, тільки до, бо мені набридло відповідати на ті самі запитання: чи не ревнувала мене дружина, оскільки там дві третини сюжету відбувається в ліжку; чи по-справжньому я цілувався й чи не було в мене з партнеркою чогось всерйоз? Відповідати на ці запитання нелегко – все одно ніхто не повірить, що нічого й бути не могло. Уявіть величезний павільйон, повний людей, режисер дає вказівки, кінокамери всі знімають…

– Ні. Але в чоловіків, кажуть, інша фізіологія.

– Тут ніяка фізіологія не встоїть. У нас була дуже тепла, маленька компанія, лише чотири особи: я, Наташа Рудна, Наташа Гундарєва, і Сашко Фатюшин – дві пари. Ба більше, Наташа Рудна тоді була дружиною режисера фільму Андрія Смирнова. Я цю пару знав багато років, ми прекрасно дружили, і я мав із цією жінкою грати любов на очах її чоловіка. Знімання почали з найпростішої сцени – поцілунок у коридорі поїзда. Андрій бачив, що я збентежений, він мною керував. Я червонів і огризався. Після довгих страждань знайшли вихід. Наташа надягла панчохи із резинками, і я хапав її вже не за стегно, а за цю резинку. Потім напруження й сором’язливість поступово зникли, ми поводилися природніше, та все одно було непросто. Ми просто не знали, як знімати подібні сцени.

За матеріалами http://www.peoples.ru/

Повторення у четвер, 7 лютого, о 14:55 на СТБ.