Детективний серіал «Кулагін і партнери. Шифр»

Телеканал СТБ

Сьогодні в агентство до Кулагіна звертається пенсіонерка Настасія Лебединська, в якої зник давній шифр, часів Катерини ІІ. Жінка хотіла продати його, щоб купити онукові квартиру, однак він виявився фальшивим.

Дивіться наступні розслідування в детективному серіалі «Кулагін і партнери» у вівторок, 5 лютого, о 21:30 на СТБ.


Леонід Кулагін: «Автори серіалу хотіли, щоб глядачі повірили, буцімто я справді адвокат»

Реаліті чи детектив? Чимало глядачів дотепер не впевнені, що саме дивляться. Леонід Кулагін розкриває таємниці!

Серіал «Кулагін і партнери» здобув неабияку популярність. Деякі глядачі дотепер не впевнені, що саме дивляться: цикл документальних передач чи постановочний серіал. І те, й інше – адже сценарій кожної серії ґрунтується на реальних подіях. Історії про хитромудрих шахраїв, авантюристів, злодіїв і грабіжників беруть із життя, матеріал сценаристам надають міліція й адвокати.

– Леоніде Миколайовичу, як це вийшло?

– Коли мене запросили на проби, проект називався, здається, «Адвокатські історії». На той час перепробували кілька десятків кандидатів, серед них були й справжні адвокати… а потім взяли мене. Автори серіалу хотіли, щоб глядачі повірили, буцімто я справді адвокат. До цього я шість років не з'являвся на екрані – хтозна, може, я справді зайнявся розслідуваннями? Коли я довідався, що моє ім'я в назві картини, то крім радості відчув і тягар відповідальності. Тим паче, що в телепрограмі навіть не ставлять лапок, не пишуть, що це серіал – видається, що ми робимо документальну програму.

– На вулицях вас упізнають!

– Це точно. Нещодавно працював на зніманні «Копальні», у глухому селі в Карелії, то виявилося, що мене знають навіть там. Підходили, віталися, запрошували в гості. А в Москві я тепер намагаюся не їздити в метро. Хоча, певна річ, іноді популярність має свої переваги: прибігаю я, наприклад, в «Ощадбанк» заплатити за Інтернет, там черга, а охоронець мене впізнав і попросив пропустити. Приємно.

– У чому секрет популярності «Кулагіна»?

– Ми даємо глядачеві віру: є люди, які завжди прийдуть на допомогу!

За матеріалами http://www.kulagin-tv.ru/

Повторення в середу, 6 лютого, о 14:35 на СТБ.